Velká kniha o matce a dítěti

Velká kniha o matce a dítěti https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106793/velka-kniha-o-matce-a-diteti-106793.jpg 4 65 11

Péťa Z.
25.04.2023 4 z 5

Celkem užitečná publikace, která je přehledná a jako inspirace maminkám jistě poslouží.

Coucouha
31.05.2021 4 z 5

Myslím si, že jestli si chce žena pořídit jen jednu knihu v těhotenství v rámci přípravy na příchod miminka, tak je tohle přesně ona. Shrnuje ty nejdůležitější informace, má plno názorných obrázků, obsahuje i první pomoc pro miminka/děti atd. Jednoduše to nejdůležitější na jednom místě. Mám ji ve své knihovně, abych po ní mohla kdykoli sáhnout :) Určitě se bude hodit :)

Linda007
14.10.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

janulka1310
30.12.2017 4 z 5

V knize je hodně podrobných informací o těhotenství, porodu a péči o dítě, včetně možných onemocnění. Ocenila jsem zejména kapitolu první pomoci. U některých informací je však již znát, že je kniha vydaná před 11 lety.

marti7729
21.05.2017 5 z 5

Knihu jsem dostala od sestry - pro prvorodičku mnoho užitečných základních informací. Jde z ní cítit, že je psaná v trochu jiné době, ale mě to opravdu nevadí. Ráda si v ní listuju je to pro mě velice poučné a cítím díky ní větší pouto s miminkem.

martas006
06.02.2017 4 z 5

Přehledné, na základy o těhotenství, porodu a rodičovství stačí. Akorát je starší a asi je lepší pořídit si něco aktuálnějšiho.

Nunee
16.06.2016 5 z 5

Přehledně napsaná kniha, jsem naprosto spokojená s informacemi, které obsahuje. Neříkám, že se budu vším řídit na sto procent, ale rozhodně mi pomohla v základech. Doporučuji :-)

Hosina
24.05.2016

Většina informací v knize nemůže zestárnout, např. vývoj plodu, první pomoc. Na co může mít každý svůj názor, je část knihy věnovaná výživě. Já mám knihu z roku 1994.

ondrula
19.01.2016 2 z 5

Ty podstatné věci jsou neměnné a zůstávají platné. Kniha nicméně nezapře, že byla napsána víc jak před čtvrtstoletím (v roce 1990, nikoliv v roce 2004 jak je uvedeno výše) a v mnoha ohledech je její zastaralost opravdu znát.

dark.ma93
11.02.2014

užitečná přípravka :)

petka-2007
03.01.2013 4 z 5

velmi pěkně zpracovaná, hodila se :-)