Velká kniha o čakrách - úplný návod k použití vašeho systému čaker

Jak čakry ovlivňují naše partnerské a sexuální vztahy? Jak u našich dětí rozvinout zdravé čakry? To vše a mnohé další se dozvíte v knize uznávané spisovatelky Anodea Judith, která se tomuto tématu věnuje již 25 let. Autorka přináší detailní popis jednotlivých čaker a celého systému. Naučíte se s nimi pracovat a posílit každou z nich. V knize najdete vhodná cvičení, meditace a dechová cvičení. Čakry tvoří spojení mezi naší duchovní a fyzickou rovinou a jejich pochopení silně ovlivňuje kvalitu našeho života, náš osobní vývoj a především zdraví. Autorka vás rozhodně nenutí vzdát se běžného života, ale dává vám příležitost pochopit a nepotlačovat určité přírodní vlivy a duchovní rozměr naší existence....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194077/velka-kniha-o-cakrach-uplny-navod-k-rBn-194077.jpg 4.58
Esoterika, astrologie, okultismus, Zdraví
Vydáno, Grada

Wheels of life, 1987

Kniha Velká kniha o čakrách - úplný návod k použití vašeho systému čaker

Meginho
08.06.2020

Skvělá kniha! Tvoří dokonalé "kombo" čakra jógy společně s knihou Jóga podle čaker od stejné autorky.
Díky závěrečným kapitolám získáte i skvělý nadhled na čakry ze společenského nebo vývojového hlediska. A udělat si můžete i krátký zjednodušený test na to, kterou čakru máte silnější a kterou je třeba posílit. Doporučuju!

Gabba99
09.01.2019

Srozumitelně a čtivě napsaná kniha, která seznamuje se základními teoretickými i praktickými poznatky o čakrách. Babízí možnosti práce s nimi a základní orientaci v problematice . Již se chystám na další knihu od autorky - Tělo Východu, mysl Západu

čakry

Anodea Judith