Veľká kniha malého školáka

Veľká kniha malého školáka https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287093/bmid_velka-kniha-maleho-skolaka-j5R-287093.jpg 5 15 5

Deti môžu v knihe riešiť hlavolamy, hľadať cestu z bludiska, pomôže spoznať stromy i kvety, listy i plody, motýle i chrobáky, pestré vtáčiky, domáce i divo žijúce zvieratá. Môžu sa naučiť nové piesne, hry i riekanky ako aj rôzne zručnosti. Kniha môze deťom poskytovať zábavu niekoľko mesiacov, možno celý rok. Nech je dobrým priateľom, spoločníkom, verným sprievodcom detí na ich ceste životom, nech rozhýbe ich rozum, ruky, nohy i predstavivosť.... celý text

jan.para
08.04.2023 5 z 5

Čteno zamlada.

JointlieKat94
04.02.2023 5 z 5

Naprosto souhlasím s komentáři pode mnou!

Netuším už, kdy jsem knihu dostala, jestli to byly narozeniny, či Vánoce, ale strávila jsem s ní.. no, řekla bych i několik let. Vážně! Tak ráda jsem tím listovala, učila se s tím, obkreslovala si obrázky, zpívala..

Nejlepší kniha mého dětství, a i když je tedy v "hodně čteném" stavu, z domu nikdy nepůjde. :)

Péťa Z.
13.06.2022 5 z 5

V dětství pro mě byla tahle knížka jedním z nejhezčích dárků. Listovala jsem si v ní donekonečna.
V knížce jsou bezvadné úkoly k zabavení a především obsahuje půvabné ilustrace.

iiiccc
23.01.2020 5 z 5

Po zkušenosti s růžovou knihou pro předškoláka jsem se strašně těšila až ze mě bude malý školák a dostanu tuhle modrou knížku. Možná se mi ta růžová líbila o kousíček více, ale milovala jsem je obě.

Petruse21
22.01.2016 5 z 5

Si úplně pamatuju, jak mi jí rodiče koupili a já z toho měla hroznou radost, zabavilo mě to opravdu na dlouho, ještě jí mám doma.

Kniha Veľká kniha malého školáka je v