Velká kniha malého školáka

Velká kniha malého školáka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129870/velka-kniha-maleho-skolaka-129870.jpg 5 15 5

Tato kniha chce být dobrým přítelem, společníkem a věrným průvodcem dětí na jejich cestě životem, chce rozhýbat jejich rozum, ruce, nohy i představivost. Chce odtrhnout od televizních obrazovek ty děti, které u ní sedí jako přibité. Chce v dětech probouzet zdravé popudy, které je ochrání od duševní otupělosti a fyzické neschopnosti

jan.para
08.04.2023 5 z 5

Čteno zamlada.

JointlieKat94
04.02.2023 5 z 5

Naprosto souhlasím s komentáři pode mnou!

Netuším už, kdy jsem knihu dostala, jestli to byly narozeniny, či Vánoce, ale strávila jsem s ní.. no, řekla bych i několik let. Vážně! Tak ráda jsem tím listovala, učila se s tím, obkreslovala si obrázky, zpívala..

Nejlepší kniha mého dětství, a i když je tedy v "hodně čteném" stavu, z domu nikdy nepůjde. :)

Péťa Z.
13.06.2022 5 z 5

V dětství pro mě byla tahle knížka jedním z nejhezčích dárků. Listovala jsem si v ní donekonečna.
V knížce jsou bezvadné úkoly k zabavení a především obsahuje půvabné ilustrace.

iiiccc
23.01.2020 5 z 5

Po zkušenosti s růžovou knihou pro předškoláka jsem se strašně těšila až ze mě bude malý školák a dostanu tuhle modrou knížku. Možná se mi ta růžová líbila o kousíček více, ale milovala jsem je obě.

Petruse21
22.01.2016 5 z 5

Si úplně pamatuju, jak mi jí rodiče koupili a já z toho měla hroznou radost, zabavilo mě to opravdu na dlouho, ještě jí mám doma.

Autoři knihy

Kniha Velká kniha malého školáka je v