Velká kniha magie a čarování

Největší encyklopedie magie, kouzel a čarování. Černá i bílá magie od počátku historie do současnosti, magické obřady, čarovné formule a slova, literatura, nejrůznější kouzla a woodoo všech dob i kontinentů, slavní čarodějové minulosti i současnosti.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21324/velka-kniha-magie-a-carovani-21324.jpg 3.424
Literatura česká, Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Regia

Kniha Velká kniha magie a čarování

Zrzavá-Liška

Bohužel do této knihy vnáší, a to až nevhodně, autor svůj názor. Bohužel né jen jednou ale stává se to snad v každé kapitole. Knihu jsem dostala, ale nečekala jsem, že budu neustále konfrontována s autorovými názory, které nikoho nezajímají. Podstrkávání názorů mi ostatně nevonělo nikdy. Publikace je jinak obsáhlá, ale chybí občas dost zásadní informece,které autor, jako by před čtenáři tajil.Na neúplných informacích tedy poté vnáší svůj názor na dané téma a pro někoho,kdo nění obeznámen s tématem, je to dosti zavádějící. Tímto mě tedy kniha dost podstatně zklamala. Navíc v části o runách považuji překlepy v názvech snad za špatný vtip (jako fakt je někdo schopen předložit veřejnosti knihu, kde je runa Ansuz napsána jako Anus?? :D ) Kdo tedy dokáže vyfltrovat výše uvedené, bude mu to ku prospěchu,ale žádný odvaz,který jsem čekala ve formě ucelené , věcné, přesné a přehledné knihy, se bohužel vůbec nestal. Laici si budou stejně muset dohledávat a ověřovat informace sami.

Meybe-
08.04.2018odpad!

Naprostá slátanina, která nedává smysl. Autor posbíral množství informací z esoterismu a snaží se je objektivně předávat dál. To se bohužel nepodařilo a kniha působí velice nevyrovnaně. Jakoby ani autor nevěděl čemu vlastně věří.

michal9632
05.01.2017

Skvělá kniha pro všechny, které zajímá spiritistika a ezoterika. Výhodou této knihy je možnost si kapitoly vybírat, protože na sebe nenavazují.

michal9632
01.01.2017

Skvělá kniha o magii, ezoterice, čarodějnicích a okultních vědách. Co na této knize cením nejvíc je možnost číst si jen kapitoly, které čtenáře zajímají. Kapitoly na sebe nenavazují.

KateřinkaKulas
05.12.2016

Prosím Vás a to je jako :doopravdy: ? Nebo smyšlené ?

sabanka
29.07.2015

Velké množství informací na malém prostoru. Líbí se mi informace avšak ne jejich uspořádání. Jen je to kniha na kterou musíte velmi pomalu a dle mého měla být rozdělena do několika dílů.

Bet
29.01.2013

Moc hezky psaná. Ráda si čtu různé kapitoly,podle nálady.

Renik
25.01.2012

Moc dobrá kniha, hezky a čtivě napsaná. Je pro začátečníky i ty pokročilejší a lze si ji přečíst celou nebo jen jednotlivé kapitoly. Mně nejvíce zaujaly dějiny magie a čarodějnictví.

duchovní rozvoj magie mystika víra

Ervín Hrych

Ervín Hrych
česká, 1929 - 2016

všechny knihy autora

Kniha Velká kniha magie a čarování je: