Velká kniha citátů o ženách a nejen pro muže

Moudré citáty zaměřené na jediné, a přesto nevyčerpatelné téma: žena. Téma natolik inspirující, že by vydalo na desítky podobných titulů a stále by bylo o čem psát. Tato kniha je ovšem výjimečná svou komplexností i přehledným uspořádáním. Čerpá citáty o ženách z písemných pramenů nejstarších civilizací a světových náboženství, uvádí myšlenky antických filozofů, výroky současných myslitelů, slavných umělců, literátů, vědců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28726/big_velka-kniha-citatu-o-zenach-a-nejen-ORD-28726.jpg 415

Kniha Velká kniha citátů o ženách a nejen pro muže

Mr.Fox
31.10.2020

Stačilo mi přečíst 30 stránek, abych měl jasno v tom, že jsem nalezl další věčný svazek do své knihovny. Citáty mám rád a pokud se týkají takového nevyčerpatelného tématu, jako jsou ženy, navíc v takovém obsáhlém sborníku, pak jsem nadšen. Není mi znám celkový počet citátů, ale počet autorů ano, a těch je 534 - což je úctyhodné! Oceňuji, že si dal autor práci s tím, aby jich dohledal a ověřil co možná nejvíce. Ať už tedy v danou chvíli četby ženy milujete, či naopak právě proklínáte, vždy najdete pár pravdivých, vtipných a utěšujících řádků v této knize. A takové vědomí potěší.

Karmína
18.01.2012

Někdy krásné, někdy peprné, někdy humorné a někdy ostré výroky slavných o ženách :-)