Veľká Fatra - Šípska Fatra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Turistický průvodce popisuje jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších pohoří nejen Slovenska, přibližuje lokality Malý Zvolen a Zvolen, Majerova skala, Harmanecká jaskyňa, Krížna a Kráľova skala, Ostredok a Frčkov, Blatnická dolina, Ostrá a Drieňok, Tlstá a Selenec, Blatnická a Gaderská dolina, Suchý vrch a Kýšky, Ploská a Borišov, Lysec a Kľak, Čierny kameň, Rakytov a Skalná Alpa, Smrekovica a Šiprúň, Ľubochnianska dolina, Kútnikov kopec, Malino Brdo, Ľubochňa a Šíp, Vodná nádrž Krpeľany Publikace je doplněna digitálně zpracovanou mapkou, uživateli oblíbenými rozhledovými růžicemi a barevnými panoramaty s popisy nejvýznamnějších vrcholů a sedel. Informace pro uživatele GPS, tipy na ubytování včetně aktuálních kontaktů a cen, informace o dopravě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251309/velka-fatra-sipska-fatra-251309.jpg 52
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Veľká Fatra - Šípska Fatra

konicekbily
05.08.2017

Vydařený průvodce po rozsáhlém pohoří našich - naší řeči bezproblémů rozumějících - sousedů. Velkou Fatru jsem prošel několikrát - vrchy i doliny - a průvodce odpovídá skutečnosti.

R.E.M.
03.06.2015

Velmi povedený turistický průvodce na hory. Velmi podrobné informace o pohoří, pěkné fotografie a, z mého pohledu, nejdůležitější část knihy - výborně zpracovaný seznam a popis turistických tras.
Milovníci hor tu najdou rozmanité túry od lehkých po těžké, od krátkých (7 km) v délce 3-4 hodin až po těžké s větším převýšením a pro horské nezmary jsou připravené 14-18hodinové výlety v délce téměř 40 km.
U každé túry - celkem je jich 20 - najdeme podrobný popis túry, hned pod názvem jsou informace o obtížnosti, délce trasy, celkovém převýšení. V základní trase je seznam jednotlivých turistických míst. Velmi zajimavým a originálním bonusem jsou dvě časové informace, první o čistém času chůze a druhý údaj sděluje pravděpodobnou celkovou dobu túry.
Navíc kniha je v praktickém kapesním vydání.
Shrnu můj dojem - průvodce je skvělým parťákem na cestu za krásami hor.