Velká Británie

Velká Británie https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143312/velka-britanie-spolecnik-cestovatele-143312.jpg 5 10 3

Poznávejte svět na vlastní oči! Více než 1400 barevných fotografií vám představí úchvatně rozmanitou britskou krajinu v celé její kráse. Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodce. Přehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovy. Hotely, restaurace, kavárny a bary ve všech cenových kategorií. Hlavní spolupracovník: Michael Leapman. Další spolupracovníci: Paul Cleves, James Henderson, Lucy Juckes, John Lax, Marcus Ramshaw. Doplňkové iIlustrace Christian Hook, Gilly Newman, Paul Weston. Z anglického originálu „Eyewitness Travel Guides - Great Britain“ (Dorling Kindersley Limited, London 1999) přeložil Jozef Koval. Vydání čtvrté.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy Turistický průvodce
Vydáno: , Ikar (ČR)

Eyewitness Travel Guides - Great Britain

Selinute
15.10.2014 5 z 5

Naprosto vynikající průvodce, kterého si určitě zamilujete.

Adris
04.07.2014 5 z 5

Výborná kniha! Hodí se i před maturitou. Doporučuji i tu od National Geographic.

tsal
24.10.2011 4 z 5

Velmi užitečná kniha, pokud chcete jet do Británie a předem si naplánovat cestu po památkách nebo si tuto nádhernou zemi procestovat alespoň imaginárně. Informace o hotelech apod. jsou přirozeně tak staré, jak je staré vydání, ale rozhodně je zde obsaženo mnoho užitečného.

cestování Velká Británie

Michael Leapman