Velikost XL: Kila navíc přibývají

Velikost XL: Kila navíc přibývají

Je první den jarního semestru na New York College a zástupkyni vedoucího koleje Heather Wellsové dělají starosti horší věci než jenom neshody mezi spolubydlícími na koleji: Jedna z roztleskávaček univerzitního týmu totiž v menze ztratila hlavu – a to doslova – a zbytek těla zatím nikdo nenašel. Podezření z vraždy padá na veškeré osazenstvo koleje, takže není moc pravděpodobné, že by kohokoli ze studentů či zaměstnanců univerzity, čekal zvlášť příjemný semestr. Heather má na krku bezhlavou roztleskávačku a demoralizované studenty. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4724/heather-wellsova-velikost-xl-kila-n-OjI-4724.jpg 4.2150

Heather Wellsová (2.)

Size 14 Is Not Fat (2006)

Vydáno:, BB art

Shui-Xian

U mě s dalším dílem Heather o kladné hodnocení nepřišla - pokračování se povedlo. Překvapilo mě, že Cabotová navršila na zločiny z prvního dílu ještě temnější přídavek. Záležitost kolem mrtvé roztleskávačky a prostředí kolejních bratrstev jsou v příhodně odpudivém sepětí: atmosféra příběhu získává pořádně zlořádný nádech. Těší mě, že se do příběhu znovu zapletly i známé postavičky, včetně Gavina. :-) Nově příchozí (nebudu spoilerovat konkrétním jmenováním) si taky zaslouží zvednutý palec. Takže nashle u trojky!

dom.ini

Já jsem si tuhle potrhlou, tvrdohlavou a milou hlavní hrdinku moc oblíbila, stejně jako další postavy v této sérii. U čtení jsem se opět opravdu pobavila a příjemně jsem si odpočinula, takže můžu určitě doporučit.

marti7729

Hodnotím s odstupem času (nějak jsem zapomněla) - druhý díl série opět nezklamal, je to taková napínavá a vtipná oddechovka u které se nejde nebavit. :)

lucmat
11.11.2016

Super pokračování, opět jsem se báječně bavila! :-)

lapej
03.08.2016

Stejně jako u předchozího dílu jsem se vážně bavila, knížka se moc dobře četla.

dexeded
19.07.2015

Začátek nic moc, ale od poloviny měla spád a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

patricka
22.04.2015

Heather jsem si oblíbila. Moc mě bavilo sledovat její práci a vyšetřování brutální vraždy i v dalším díle.

ylena.k
05.11.2014

Paní spisovatelka nezklamala. Úžasná kniha s poutavým dějem.

lea6493
28.05.2014

bezvadné čtení. Vtipná detektivka jako první díl :)

vaili
13.12.2013

No jak tady bylo myslím již zmíněno, tak se autorka zlepšila a zanechala psaní nesmyslných poznámek :) Takže skvělé čtení výborný styl psaní musela jsem přečíst za jeden den :) hned jdu na další díl

Eleanorre
26.10.2013

Druhá časť sa myslím vyrovnala tej prvej. Zaujala ma, pobavila, chvíľu aj ponapínala ako strunu. Splnila moje očakávania, aj keď nijak extra neprekvapila. Dobrá kniha, ktorá sa ľahko a príjemne číta, príbeh nie je veľmi náročný a človek si pri nej oddýchne. :)

Marčullkas
24.07.2013

Pohodobé oddechové čtení :) Detektivka a zápletka v jednom :)

Majulinek
06.03.2013

Oddechová kniha, pokračování o Heather nemělo chybu :)

ivannnka
27.02.2012

Heather prostě nedokáže žít chvíli v klidu, aniž by se připletla k nějakému zločinu, přes výslovný zákaz její (tajné) lásky se do toho montovala, poté vše k naprosté úlevě všech vyřešila a přežila. Zbožňuju jí:-)

bookcase
01.02.2012

Vtipné, napínavé, navíc sympatická baculatá hrdinka. Lehká oddechová četba.

Sussanah
08.01.2012

Heathel Wellsová je výborná hrdinka a její příběh je tak skvěle napsaný! =)

odejana
14.07.2011

Druhé detektivní pátrání trochu buclatější Heather. Opět vtipné postřehy, osobité komentáře situací, osobní problémy a jejich řešení. Takové lehké a zajímavé čtení. Má to atmosféru New Yorku.