Vějíř – sborník české mangy 1

Vstupte do světa neobyčejné fantazie a vynalézavé imaginace. Otevřete první českou sbírku mangy a nechte se strhnout či zabavit hříčkami, které v japonském stylu vytvořili naši domácí autoři. Dýchne na vás exotika Dálného východu zkřížená se středoevropským umem a fištrónem. Z příspěvků pro Advík 2009 bylo vybráno třináct komiksů mladých českých tvůrců, kteří se vás pokusí přesvědčit, že i na písečku šikmookých ďáblů hrají pojídači knedlíků vyrovnanou hru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178608/vejir-sbornik-ceske-mangy-1-178608.jpg 3.325

Vějíř 1.

Komiksy, Literatura česká

Vydáno: , Kobuta

Kniha Vějíř – sborník české mangy 1

hippiesak

Nooo, tak se mi podařilo sehnat první sborník :) Hrdě jsem ho zařadil do knihovny, ale když porovnávám ty poslední a tento první, tak je vidět, že úroveň a kvalita tvorba je jinde :) Není to ovšem špatné, jako první počin. Ale neodpustím si kritiku a to, že se mi vůbec, ale vůbec nelíbí ten vložený příběh s tím "rande" a otravnou sestrou. To se tam podle mě nehodí. Tento příběh bych sem nedal. Ale jinak je to OK :)

martinstefko
24.04.2016

Takže v konečném důsledku, hlavně proto, že jsou zde tak dvě věci, které více vynikají, jsem se nakonec rozhodl pro průměr. Ale to také proto, že následující Vějíře jsou prostě lepší.

HiNataLi
18.10.2013

Nápad s Vějířem, sborníkem mangy od českých autorů, mě zprvu dvakrát nenadchnul, ale výsledek byl poměrně překvapivě vcelku slušný. Příběhy jsou některé lepší některé horší, některé mají lepší, některé horší kresbu, ale vcelku se poměrně pěkně čtou, a jsem ráda, že tento počin má i další díly. :D