Vějíř – sborník české mangy 2013

Vějíř – sborník české mangy 2013 https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178610/vejir-sbornik-ceske-mangy-2013-178610.jpg 4 22 3

Vějíř série

Ve Vějíři na jednom místě najdeš celou českou manga scénu. Komiksy hřejivé i mrazivé, líbivé i píchavé, nepohyblivé obrázky, kterým autoři v potu a slzách vdechli život. Je tu bez jednoho dvě desítky těch nejlepších krátkých příběhů, které u nás za poslední rok vznikly. V této - již páté - inkarnaci nalezneš jak své oblíbence z minulých ročníků, tak i tváře nové, neokoukané.... celý text

Komiksy , Literatura česká

Vydáno: , Kobuta

hippiesak
24.01.2022 3 z 5

Opět klasika :) Některé příběhy super, některé méně super. Některé fakt dobré, že si dovedu představit, že čtu celou knihu, některé katastrofa, že jsem se modlil, až skončí :) Zkrátka sborník, ale to je OK ;)

Tomas@S
01.06.2018 1 z 5

Pujceno v knihovne ze zvedavosti co se v soucasnosti deje na poli ceske mangy. Byl jsem celkove hodne zklamany. Zde publikovane dila mi prisla hodne slaba, misty az uboha. Davam jednu hvezdicku za snahu.

martinstefko
22.02.2016 4 z 5

Celkově musím říct, že Vějíř 2013 rozhodně patří k tomu povedenějšímu. I zde jsou slabší kusy, ale ten žánrový mix mě zase jednou nadchnul a já se bavil.

Autoři knihy

Daniel Řezníček