Vegánska kuchárka

Recepty posbírané kolektivem lidí, kteří spolupracovali na vytvoření této kuchařky, poskytují bohatou zásobu inspirace, chutí a nápadů na přípravu skutečně pestré, vyvážené a věříme, že chutné stravy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154807/veganska-kucharka-154807.jpg 4.85
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Ži a nechaj žiť

Kniha Vegánska kuchárka

Vidlička
24.10.2017

Nikdy není dost veganských kuchařek. Už jen pro tu inspiraci pro ty "chytré" z nás, kteří si myslí, že už nic nového nevymyslí :-).

whack
12.04.2014

Prvých 27 strán tejto kuchárky obsahuje zaujímavé fakty a dôvody hovoriace pre vegánsku stravu: hlad vo svete, ochrana životného prostredia, zaobchádzanie so zvieratami, zdravie. Ďalej informácie o tom, ako sa stravovať zdravo a vyvážene, o sociálnych a ekologických súvislostiach stravovania, a pod. Od strany 30 začínajú vegánske recepty: kaše, šaláty, dresingy, majonézy, chlieb, pečivo, nátierky, polievky, omáčky, hlavné jedlá, dezerty, koláče... Recepty sú písané jednoducho a stručne. Kniha je sympatická, som rád, že ju mám. Navyše je tlačená na 100% recyklovanom papieri, ktorý šetrí lesy, a je financovaná z vlastných zdrojov, bez prispenia sponzorov a nadácií. Vydalo občianske združenie Ži a nechaj žiť.