Veďte lidi jako Dexter Yager

Veďte lidi jako Dexter Yager https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461363/bmid_vedte-lidi-jako-dexter-yager-gR6-461363.jpg 4 5 3

Tato kniha je věnována Birdie Yager, neobyčejné ženě stojící za neobyčejným mužem, a milionům lidí, jejichž životů se společně dotkli.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , InterNET Services Corporation

Dynamic Leadership Skills , 2020

Tebby
11.06.2021 3 z 5

Fajn knížka s mnoha zajímavými myšlenkami. Bohužel ale formát, kterým je napsaná celkový dojem hodně kazí, neboť "jeden muž vykládal, jedna žena říkala...", a ač to byla kniha o Dextrovi, tak mě při čtení vyloženě rušila vysoká koncentrace tohoto jména. Takže nakonec 3*

janulka1310
22.01.2021 3 z 5

Osobnost Dextera Yagera byla velmi výjimečná, o tom není pochyb. Avšak zpracování knihy, styl a skládání příběhů, se mi příliš nelíbilo, i když vím, že Ron Ball je úžasný člověk a řečník. Možná je to také ne příliš povedeným překladem knihy.

Stanas513
01.01.2021 5 z 5

Kniha je inspirací pro všechny ty, kteří chtějí být pro druhé správnými lídry ve vedení. Lídr není vedoucím, který nařizuje, ale vzorem, který ukazuje cestu příkladem. Nesráží nikoho na zem, ale podporuje jeho mentální růst. Umí se vcítit do pocitů druhých a dokáže je podpořit v jejich úsilí.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Ron Ball