Vědomá prostitutka

Vědomá prostitutka https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270174/mid_vedoma-prostitutka-Zx0-270174.jpg 3 54 18

Veronica Monet se s vámi v této knize podělí o dovednosti a znalosti, které jí umožnily účtovat si za svůj čas ty nejvyšší honoráře. Naučíte se sexuální techniky, které tvoří jádro placených sexuálních služeb, stejně jako postupy a informace vedoucí ke zvýšení ženského sebevědomí, jež je pro muže tak sexuálně přitažlivé. To vše při prohlubování kontaktu s vaší intuicí a nejhlubšími pocity, které vám pomohou najít vlastní cestu k sexu. Pokud chcete být sexuálně vzrušující, budete pravděpodobně muset opustit myšlenku na nevinnost a předstíraný nezájem o sexuální záležitosti. Pro některé muže jsou ženy, které se zdají být nevinné a nezkušené, vzrušující, většinu mužů ale přitahují divoké ženy. Tuto přitažlivost znovu a znovu po celé věky potvrzuje existence profesionálních společnic a kurtizán. Dovolíte-li sama sobě svobodu sexuálního vědomí a vzrušení, to nejlepší na tom celém bude větší radost ze sexu samotného.... celý text

Literatura světová , Literatura naučná , Erotika

Vydáno: , Synergie

Sex Secrets of Escorts , 2005

aktijnov
14.03.2024 3 z 5

Autorka jen oprašuje to, co už člověk četl nebo slyšel někde jinde. Na druhou stranu - mnoho autorů, kteří by vzdávali hold nejstaršímu povolání světa, není.

Souteska
10.09.2022 4 z 5

Informativně mi kniha mnoho nového nepřinesla, kdo je vynalézavý, jistě přijde na podobné věci sám.
Hodnocení dávám hlavně za odvahu a otevřenost, s jakou paní mluví o choulostivých záležitostech. Také se mi líbilo, jakým způsobem dokázala nahlížet na své povolání prostitutky, vlastně jako na na službu se vznešeným cílem a přidanou hodnotou. Věřím, že pro mnoho klientů to mohlo být povznášející a poučné a konečně jim někdo ukázal, že milování nemusí být jen fik fik a konec:-) Zkrátka vědomá sexualita, jak se tomu říká moderně. Zájemcům o čtení z oblasti sexuality apoň k nahlédnutí jistě doporučuji.

hadenka
14.10.2021

Kniha mě nenadchla

Handygirl
24.01.2021

Špatné čtení to není, pár dobrých myšlenek a spousty toho je všeobecně známého. Ale věřím, že někdo z ní může být nadšený.....

Mondaika
18.08.2020 2 z 5

Bohužel za mě ne. Začátek me upoutal, ale později jsem nenachazela "informace", které by me nadchly natolik...

Still_I
01.04.2020 5 z 5

Pecka. :) Připravte si zápisníčky, dámy. Kniha rozšiřuje pohled na vědomou sexualitu, což je super a potřebné.

PetiJelinkova
31.01.2020 3 z 5

Jsem celkem zklamaná z této knížky. Čekala jsem příběh a ne příručku.

Tojsempreceja
07.01.2020 3 z 5

Kniha mi nic moc nového nepřinesla - snad kromě tří rad. Čekala jsem víc, hodně pasáží se zbytečně opakuje, převážně pak taková nudná omáčka.

LadyHip
24.01.2019 5 z 5

Fantastická kniha! Ne každý asi zkousne takový pohled na svět a sexualitu, ale ve mně zanechala hluboký dojem, hlavně poslední kapitoly. Tohle by mezi sebou měli ženy (i muži) šířit - úctu, respekt a lásku. Rozhodně doporučuji.

MinaHawke
04.03.2018 4 z 5

Kniha byla zajímavá, některé věci byly zajímavější více a některé méně. Ale celkový dojem byl dobrý a určitě ve mě něco zanechala.

lara25
16.12.2017 5 z 5

Suprová kniha. :-)

Chloe12
11.06.2017 1 z 5

Z knihy mám velmi smíšené pocity, tak jak jsem byla na začátku nadšená, tak v půlce mi už kniha nedala nic.

Samery
04.05.2017 4 z 5

Velmi zajímavá a poučná kniha. Je sice primárně určená pro ženy, ale myslím, že by si jí měli přečíst i muži. Zpočátku jsem četla každou větu a byla velmi zaujatá. Od prostředních kapitol jsem však často přeskakovala, kvůli neustálému opakování. To mi bylo dost nepříjemné a přišlo mi to až neuvěřitelně otravné. Konec jsem jen tak proletěla, protože se vesměs opakovalo to, co autorka psala v prvních kapitolách. Kdyby nebylo toho neustálého omílání, byla by mi kniha více po chuti. I tak rozhodně stojí za přečtení a za nějaké ty poznámky. Rozhodně doporučuji párům, kterém mají ve vztahu problémy, nebo pro ty, co si v ložnici zcela nerozumí. Tato kniha by mohla předejít nejednomu rozchodu, ale je třeba jí číst s otevřenou myslí a brát ji jen jako návod, nikoli jako doslovnou příručku.

CharlieLN
20.09.2016 5 z 5

Super knížka, moc poučná, člověk se dozví, co o sobě a partnerovi třeba ani neví a o co se v životě třeba ochuzuje. Něco by dle mého názoru potřebovalo trochu detailněji rozvést, ale jinak jsem byla velmi mile překvapená. O tento žánr se totiž jinak vůbec nezajímám. Čte se moc dobře, poutavě, těžko se mi od ní odtrhávalo, když jsem jí musela na chvíli odložit.

Románový příběh nečekejte. Již z obálky knihy vpředu i vzadu to je zřejmé, že se o žádný příběh nejedná.

marcuswang
17.07.2016 5 z 5

Opravdu poučná kniha! Bohužel má poněkud zavádějící název. Není příběh, ale reálný návod na zlepšení...
Řekl bych, že většině žen, které se intimní sféře nevyhýbají, by prospělo přečíst ji pozorně. A některé pasáže pro jistotu nabiflovat zpaměti. :P
I mužům jistě vzdělání v této oblast nezaškodí. Doporučuji!

CHESS
24.06.2016 odpad!

Očekávala jsem příběh, ne příručku :(

JanaJane
16.06.2016 2 z 5

Trochu zklamání. Očekávala jsem vzrušující příběh a nakonec z toho byly jen psychologické řeči.

RenataP
03.03.2016

Tak tohle se opravdu povedlo! Dokonalý návod na to, jak návodně vzbudit svou TĚLESNOST. Lidské tělo je jako studna fyzických i emočních reakcích v závislosti na stimulaci těla, ale i mysli. Prostředí, slova, vůně, jídlo – to všechno hraje v lidské sexuální hře obrovskou roli. Duše a dokonalý návod na fyzické vzrušování, které se v atmosféře intimity stává nesnesitelným. Už vím, proč chlapi vyhledávají profesionální společnice. Právě PRO TO, co je napsáno v této knize.

sex láska erotika prostituce

Autorovy knížky