Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži

Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53410/bmid_vedlejsi-umysly-bP5-53410.jpg 3 21 3

Vedlejší úmysly Bohatý a úspěšný Jack Osland má problém. Jeho dědeček a většinový vlastník rodinné firmy se zamiloval do dívky o dvě generace mladší a chce se s ní oženit. Jack se rozhodne dědečkovu svatbu překazit. Dokonce se mu podaří nezkušenou Kristi svést a odvést v Las Vegas k oltáři. Pak se však dozví, že si vzal nepravou ženu… Rendez-vous v Paříži Byl Štědrý večer v Paříži. Jejich pohledy se setkaly a Josie měla pocit, že na tento romantický okamžik čekala celý život. Netušila ale, že setkání s Adamem Ryderem nebylo vůbec náhodné. Vášnivá noc přišla jako blesk z čistého nebe, ale náhlé štěstí bylo záhy zakaleno…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Billionaire who bought christmas / Sold into marriage , 2007

georginaa
26.08.2021 3 z 5

Dva romantické příběhy, které si přečtete a za pár dní už na ně zapomenete. Nijak zvlášť mě neoslovily.

LilluLong
02.05.2021 2 z 5

Vedlejsi úmysly // malo kedy som tak šťastná , ze som knihu Dočítala, pri dobrých knihách by som citala donekonečna . Teraz za mna 2*

havrmoni
19.09.2018 4 z 5

První povídka byla hezčí i když bylo podobné téma. V té druhé mi vadila hrdinka a její měnící se názory, které omlouvala tím, že je umělec - bohém a ti jsou takový.

harlekýnky

Autoři knihy