Vědec, Metafyzický životopis

Autobiografie známého amerického badatele, průkopníka v oblasti elektroniky, biofyziky, neurofyziologie, počítačové teorie a neuroanatomie. Lilly ve své autobiografii poutavě popisuje pozoruhodné objevy od prvních pokusů s mapováním mozku opic a komunikace s delfíny až k odvážným experimentům s izolační nádrží a látkami rozšiřujícími vědomí. Jeho objevy ve Vědci zůstávají i nadále ohromující a někomu budou možná připadat neuvěřitelné. Čtenáře, kteří mají odvahu zkoumat poslední neprobádané území - nezmapované oblasti lidské mysli - zaujme pocitem kosmické vize jeho poslední zpráva o " spiknutí pevných látek" , o komunikaci s mimozemšťany a nevyhnutelném dialogu člověka s delfínem. Předmluvu napsal Timothy Leary. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93036/vedec-metafyzicky-zivotopis-93036.gif 4.215
Literatura světová
Vydáno, DharmaGaia

The Scientist. A metaphysical autobiography., 1997

Kniha Vědec, Metafyzický životopis

VladimirTetur
16.12.2015

Skvělá dobrodružná autobiografie až na dřeň! Spolu s Learym jedna z nejlepších autobiografií vůbec.

Klamm
04.06.2013

John C. Lilly je pro mě pan vědec. Všechno co zkoumal si vyzkoušel pěkně na své kůži a pak podával svědectví. A tak by to mělo být. Celou knihou prostupuje jeho snaha zjistit, zda to co vnímá je opravdová realita nebo jen pouhý výplod jeho mysli. A ten samý úkol k posouzení čeká i nás, posluchače jeho někdy neuvěřitelných slov.

Čtenáři, zanechej předsudků a nechej se unášet při četbě této úchvatné autobiografie.
70%

dobrodružství