Vědec, Metafyzický životopis

Vědec, Metafyzický životopis https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93036/vedec-metafyzicky-zivotopis-93036.gif 4 20 2

Autobiografie známého amerického badatele, průkopníka v oblasti elektroniky, biofyziky, neurofyziologie, počítačové teorie a neuroanatomie. Lilly ve své autobiografii poutavě popisuje pozoruhodné objevy od prvních pokusů s mapováním mozku opic a komunikace s delfíny až k odvážným experimentům s izolační nádrží a látkami rozšiřujícími vědomí. Jeho objevy ve Vědci zůstávají i nadále ohromující a někomu budou možná připadat neuvěřitelné. Čtenáře, kteří mají odvahu zkoumat poslední neprobádané území - nezmapované oblasti lidské mysli - zaujme pocitem kosmické vize jeho poslední zpráva o " spiknutí pevných látek" , o komunikaci s mimozemšťany a nevyhnutelném dialogu člověka s delfínem. Předmluvu napsal Timothy Leary. ... celý text

Literatura světová

Vydáno: , DharmaGaia

The Scientist. A metaphysical autobiography. , 1997

VladimirTetur
16.12.2015 5 z 5

Skvělá dobrodružná autobiografie až na dřeň! Spolu s Learym jedna z nejlepších autobiografií vůbec.

Klamm
04.06.2013 4 z 5

John C. Lilly je pro mě pan vědec. Všechno co zkoumal si vyzkoušel pěkně na své kůži a pak podával svědectví. A tak by to mělo být. Celou knihou prostupuje jeho snaha zjistit, zda to co vnímá je opravdová realita nebo jen pouhý výplod jeho mysli. A ten samý úkol k posouzení čeká i nás, posluchače jeho někdy neuvěřitelných slov.

Čtenáři, zanechej předsudků a nechej se unášet při četbě této úchvatné autobiografie.
70%

dobrodružství