Věčný striptýz

Ačkoli se příběh odehrává na čtyřech kontinentech, tvoří exotika jen kulisy k dramatické cestě do ženského světa a myšlení v době, řekněme, emoční zralosti. Co tam najdeme? Především muže. Vylíčené pravdivě, s pochopením, něžnou sympatií. Dvě přítelkyně, které známe už z knihy Orinokem k přechodu, konečně našly partnery, se kterými by rády zestárly. Jsou vyrovnané, zkušené, smířené se světem. Takřka ve stejnou dobu však obě potkávají muže, kteří by jejich život dokázali otočit naruby. Z každé stránky proti nám vyrazí mocné poryvy citů, které se hrdinky se střídavým úspěchem pokouší zvládnout. Láska milenecká i mateřská, tajená i přiznávaná, nezkušená i vyzrálá, zmatená i srovnaná, velkorysá i ufňukaná, stálá i pořád znovu prověřovaná. Za všech okolností však dojemně rámovaná nesentimentálním ženským přátelstvím. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28724/vecny-striptyz-28724.jpg 4.333
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Šalvar

Kniha Věčný striptýz

JaLenka
29.12.2019

Poměrně čtivé, za mě lepší než Orinoko. Ovšem název ani obálka by mě neoslovily, spíše naopak, knihu mi nabalila naše knihovnice..

fruitbueno
06.10.2016

Jan miluje Lenku miluje miluje nejí a bledne trápí se za noci, trápí se ve dne... O milostných vztazích věděl své už Josef Kainar. Průměrný román s exotickým nádechem, kterému body ubírá naprosto ledabylá jazyková úroveň. Hrubka již ve třetí větě první kapitoly je na můj vkus nestravitelná, více či méně chyb či překlepů je pak i ve zbytku knihy.

gab72
17.03.2016

Opět další výborná sonda do ženské duše po čtyřicítce :). Lehké pokračování knihy "Orinokem k přechodu". Prostě Milena Holcová je Milena Holcová :).