Věčné léto

Věčné léto https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359796/mid_vecne-leto-aX3-359796.jpg 4 34 13

Marin Bishopová hrála celý život podle pravidel a vyplácelo se jí to: má přitažlivého snoubence, slibně nastartovanou kariéru v prestižní právnické firmě na Manhattanu a získala si obdiv otce, o který tvrdě bojovala. Stačí ale okamžik a Marin zůstane ze dne na den bez práce i bez partnera. Ještě ke všemu ji zkontaktuje žena, která tvrdí, že je její nevlastní sestra. Ve snaze uniknout od problémů se s ní vydá na výlet za babičkou, o níž dosud netušila, že ji vůbec má. V jejím malebném penziónu na pláži zjistí, že pravda o nevlastní sestře je pouze první ze spleti tajemství, které jí obrátí život naruby.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

THE FOREVER SUMMER , 2017

MartaPear
14.01.2024 3 z 5

Nejdřív jsem knihu po pár stránkách odložila, ale nakonec se z toho vyklubal sice banální, ale ucházející "dívčí" román o životních situacích a problémech v současných USA, jako např. rozpad manželství, nečekaná zjištění o nevlastních rodičích a dětech a příbuzných a dalších momentálně probíraných a preferovaných tématech (AIDS, krize, genetické testy, stejnopohlavní páry, umělé oplodnění apod.).

MiriamL
06.08.2023 5 z 5

Odpočinkový příběh plný naděje, který si občas potřebujete přečíst. Celkově bylo jasné, jak příběh dopadne, ale zvratů během četby bylo plno a autorka píše velmi čtivě a svěže.

Niu
25.07.2023 4 z 5

Mně se tenhle spletitý zamotanec vztahů celkem líbil. Bylo to čtivé. Taky trochu napínavé, jak to všechno dopadne. Určitě bych si to dovedla představit zfilmované. Je to spíše taková ta letní pohodovka. Hlavní postavu Marin jsem si moc neoblíbila, ale zato jiné postavy ano, třeba Rachel s jejím nadšením do všeho. Co obecně na knížkách nemám ráda, je špatná korekce textu (to ale není chyba knih samotných, že ano :o)).

bábuška
21.03.2023 2 z 5

Kniha nebyla příliš zajímavá, očekávala jsem víc, ale dočetla jsem.

bábuška
21.03.2023 2 z 5

Kniha nebyla příliš zajímavá, očekávala jsem víc, ale dočetla jsem.

ANDY28
17.06.2021 5 z 5

Život dává i bere a to jsem potřebovala slyšet.

Bebe2004
08.02.2021 4 z 5

Kniha jako stvořená pro letní čtení. Číst ji v zimě taky není na škodu, navodí to pocit tepla. Příběh byl plný maličkých zvratů, které dohromady tvořily fajn děj. Postavy byly celkem sympatické.

Štixa
19.09.2020 4 z 5

Knihu jsem si koupila v létě než jsem jela na dovolenou k moři. Nemohla jsem se nějak začátkem pročíst a navíc nebyl čas. :-D
Když už jsem se tím začátkem prokousala, musím říct, že konec stál za to. Prostě "happy-end". I slzy byly na místě :-P

patch
02.09.2020 1 z 5

Od začátku bylo jasné, jak to to celé dopadne. Většina ženských postav se chová jako blbka, dočetla jsem to, ale hodnotím nízko.

Evka3814
28.04.2019 3 z 5

Popravdě z této knihy jsem na rozpacích. V půlce knihy jsem to nedala a musela si od ní odpočinout s jinou knihou. První půlka se táhla a byla nudná:( ale... pak se to docela rozjelo a už se to dalo číst. Je to těžkej průměr, četla jsem horší. Každopádně se k ní nebudu vracet. Uffff...jsem ráda že zvědavost mi nedala a dočetla jsem to;)

L.Helena
04.11.2018 4 z 5

Hezký příběh, dobře se mi to četlo. Za mě tak lepší 4*.

alzbeta4340
26.02.2018 5 z 5

Když hlavní hrdinku Marin vyhodí z práce, protože si začala románek s kolegou, její přítel jí oznámí, že chce být chvíli sám. Ve stejné době se Marin dozví, že se její rodiče budou rozvádět, že není biologická dcera svého otce a má nové, neznámé příbuzné...
Věčné léto je dobře napsaný, čtivý společenský román o tom, kolik malérů si člověk nechtíc může způsobit sám sobě (i jiným). Pokud ale máte kolem sebe lidi, kterým na vás záleží, jde vyřešit skoro cokoliv.

anunulinka
07.01.2018 5 z 5

Pěkně napsaná kniha, za mě dost happyend, ale i tak dávám 5 hvězdiček.