Ve vyšším zájmu

Ve vyšším zájmu https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93188/ve-vyssim-zajmu-93188.jpg 4 47 15

Steven Dunbar série

Tým lékařů má v nejpřísnějším utajení zachránit život prominentního pacienta. Jedním z členů je i profesor John Motram. Jako odměna za práci se před ním otevírá šance, na jakou čekal celý život: možnost prozkoumat zachovalá těla vojáků, kteří zemřeli ve 14. století během morové epidemie. Doktor Motram se však stane obětí neznámého viru a zdá se, že jeho nehoda souvisí s dalšími úmrtími. Případu se ujme vyšetřovatel Steven Dunbar... ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Dust to dust , 2010

Zlatinka.Emilly
12.07.2023 1 z 5

Nelíbilo, nelíbilo, nelíbilo

Stanas513
20.04.2020 5 z 5

Mám ráda knihy z lékařského prostředí. Tato byla plná napětí. Jen mě udivil konec - Steven dal výpověď že Sci-Medu? To ne...

Oli1104
17.02.2020

Knihu jsem asi petkrat zacala a zase odlozila. Ackoli knihy Kena McClurea mam opravdu rada, do teto jsem se zacit nemohla. Za poseste:-) a vlastne jsem byla spokojena, i kdyz mam za to, ze tato byla jedna z nejslabsich.

helenkan
14.06.2018 4 z 5

Moje prvotina od tohoto autora. Nemůžu tudíž srovnávat,ale byla jsem spokojená.Ani mi nepřišla knížka nudná. Hlavní hrdina mi byl sympatický a hlavně nebyl žádný hlupák.

soukroma
23.05.2018 4 z 5

Poněkud jednodušší a zároveň překombinovaný příběh - ve vysokých kruzích, takže se to hlavní stejně nedozvíte. Nicméně se to čte dobře a stále se dozvíte řadu věcí ohledně fungování lidských organizmů a mikroorganizmů. 75%
Můj oblíbený autor má na svém kontě mnohem lepší thrillery!

raty
19.03.2017 4 z 5

Napínavý příběh, na kterém mi připadá nejhorší, že se takové věci mohou opravdu dít. Poučovaní mi nevadilo, přišlo mi to zajímavé.

Pavlusa007
26.01.2017 3 z 5

Celkem čtivé, jen autorovi při jeho lékařském vzdělání nemůžu odpustit ty žvásty o přežívání virů.

dominikB951
01.02.2016 2 z 5

Průměrná kniha - většinou se tam nic moc zajímavého neděje. McClure umí lepší knihy. : (

čuřil
05.01.2016 3 z 5

Průměr, nebo spíše zklamání - tedy 3. Začátek byl zajímavý a v celku i zápletka se zdála být zajímavá. Ale rozuzlení a závěr ve mně zanechal spíše rozpaky.

kilometr
29.04.2014 3 z 5

Dost nezáživná kniha.60%.

bbara155
26.06.2013 3 z 5

Musím říct, že tak trochu zklamání. Už jsem od tohoto autora četla mnohem lepší knížky. Děj byl velmi předvídatelný a v podstatě bylo zbytečné knihu číst. Ale kousek před koncem byl napínavý :-)

asam
25.05.2013 4 z 5

Přečetla jsem, ale velké nadšení nesdílím. Sice téma neotřelé, ale zase tak moc napínavé to nebylo, ledacos čtenář může předpokládat už dopředu a já mám ráda v detektivkách napění a nečekané zvraty. To mi tady chybělo. Na léto k vodě docela vhodné čtení.

Nikol18
30.03.2013 3 z 5

Kniha se mi stylem zdála trochu vlahá. Pro nevědce trochu mémě pochopitelná, i když to autor vysvětloval stylem pro "blbce". Možná právě to tomu ubíralo na tempu. Přesto dějove byla skvělá. Ve stylu konzervativního Jamese Bonda. Určitě by se dala shrnout do krátké povídky.

čef
12.01.2012 5 z 5

Detektivka trochu jinak, neschematicky. Pointa neotřelá, s mírně otevřeným koncem.

Lucy

2003  84%Chameleon
2007  87%Kovadlina
1994  84%Krize
2004  87%Havraní oko

Kniha Ve vyšším zájmu je v