Ve tvých očích

Ve tvých očích https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320976/bmid_ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 4 394 107

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

See Me , 2015

Vendulik
07.08.2017 3 z 5

Jsem z této knihy malinko zklamaná. Začátek se mi celkem líbil ale od poloviny jsem se začala nudit. Zatím druhá knihy od tohoto autora, která se mi moc nelíbila.

Flowers
31.07.2017 5 z 5

Úžasná kniha, skvělé propojení romantiky a detektivky. Nepředvídatelné téměř do konce.

Barunka-Rocky
31.07.2017 4 z 5

Tohle rozhodně není typická Sparksovka. Každopádně i přes to je kniha zajímavá a dobře se čte. Spíše než jeho klasická romantika je to detektivní příběh, který vrcholí očekávaným koncem (pokud člověk čte pořádně a dává si detaily do souvislosti).
Kniha určitě neurazí, ale mě jako čtenářku Sparksovy tvorby moc nenadchla.
I přes to dávám 4 hvězdičky za zajímavý příběh a chvíle napětí.

teri1003
27.07.2017 5 z 5

Kniha mě ohromila. Chystám se na další autorovy knížky a věřím, že budou stejně dobré jako tato, protože tahle se opravdu povedla. Líbilo se mi, že zde nebylo typické zapletení romantického příběhu, ale že byla napínavá až jsem se nemohla odtrhnout. Knížku určitě doporučuji.

Jane100
22.07.2017 4 z 5

Hezka kniha, na dovolenou jako dělaná. Na můj vkus však byla postava Collinse až moc přestřelená-typický zloun, ze kterého se vyklube spořádaný, starostlivý, oddaný chlap plný nehynoycí lásky ke své milé - a to moc nemusím.

Skřítek77
11.07.2017 odpad!

Podivný mix romatiky jako z Harlekýnky a hloupoučké detektivky. Čtení této knihy je naprostá ztráta času.

bookcase
28.06.2017 4 z 5

Typická sparksovka, neurazí, ale taky už nepřináší nic nového ani originálního. Ale nevadí, jako oddechovka výborné.

mirunda
10.06.2017 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, měla spád.

yetti74
29.05.2017 odpad!

Na tuhle knihu jsem se těšila, protože od Sparkse jsem doposud nikdy nic nečetla a četla jsem zde vesměs kladná hodnocení. Bohužel jsem knihu přečetla jen cca ze čtvrtiny, vůbec mě nechytla a nebavila, takže jsem jí odložila. Po další knize od Sparkse tedy už asi nesáhnu.

hnilda3
11.05.2017 5 z 5

Tak tahle se Sparksovi opravdu povedla! Už prologem mě kniha naprosto dostala, protože jsem byla zvědavá, o co ve knize půjde. Rozhodně to není klasická romantika "potkali se, zamilovali se, žili spolu šťastně až do smrti" :-D Zaujala mě i ta kriminální zápletka, díky které byla kniha velmi napínavá a která vás donutila číst dál a dál.

katst
26.04.2017 4 z 5

Kniha naprosto splnila má očekávání, vybírala jsem ji, protože jsem měla náladu na holčičí, romantické čtení :-). To kniha naprosto splnila a mírné napětí v druhé polovině, bylo jen příjemným bonusem.

zuzana2599
26.04.2017 3 z 5

Sice knížka s překrásnou obálkou, ale se slabším obsahem. První polovina knihy byla na můj vkus dost rozvleklá, nezáživná, pouze romantická linka. Snažila jsem se číst pozorně, no nudila jsem se, chyběl zde náboj, impuls. Pak přišlo oživení, ale to už nezachránilo můj celkový dojem z knihy.
Tentokrát tedy, pane Sparksi, pouze tři hvězdičky. Snad zas příště více...

KydlochMoris
16.04.2017 4 z 5

Myslela jsem, že to bude od začátku napínavé, ale prvních 250 stránek je jen romantika... Konec byl dobrý, ale opravdu mi tam chybělo víc napětí... Jinak ale se četla výborně...

KnihomolkaSuzan
13.04.2017 4 z 5

Jako fanynka Sparkse můžu říct jen to že to byl jiný styl psaní než Sparks obvykle píše. Knoha se ki velmi moc líbila, byla fakt dobře napsaná, jen mě to nepřidalo že by to byl stejný styl psaní jak je u Sparkse obvyklé!

sonča94
02.04.2017 5 z 5

Doporučuji, dobře napsané. Četlo se to sama, a bylo to zajímavé. Za mě super.

Luciecii
30.03.2017 5 z 5

Z romantického příběhu se vyklubal velice povedené thriller. Kniha se čte sama, perfektně. Hlavní postavy jsou sympatické, člověk se s nimi lehce zžívá a ač v některých knihách nemám ráda rozdělené kapitoly podle postav, tady mi to naopak velice vyhovovalo, jelikož autor neskáče v čase, ale plynule navazuje.
Popravdě, někteří tu píšou, že věděli ihned kdo to udělal, já netušila do poslední stránky, dokud jméno "viníka" nebylo vyzrazeno. Docházelo mi to stejně jako Colinovi, což mi též přišlo na příběhu moc fajn. Člověk postupně odkrýval pohnutky hlavního záporáka.

Velice povedený příběh, který vzal úplně jiný spád než jsem od něj očekávala a ani mi to v tomto případě nevadí.

Sparks opět potvrdil, že umí psát.

Toňula
28.03.2017 4 z 5

Sparks mě opět nezklamal, příběh čtivý, nejen o prohlubování vztahu mezi hlavními hrdiny, kteří pochází z různých prostředí a jsou odlišných povah, přesto svým způsobem podobní v hledání místa v životě a lásky,ale též s prvky napětí a tajemství.

janyska13
25.03.2017 3 z 5

Trochu slabší Sparksova kniha. Ke konci jsem se bála jak to dopadne, nakonec celkem nečekaně a dobře, takže mě to překvapilo. Ale jinak takový průměr no...

grafinka
25.03.2017 5 z 5

První přečtená kniha od N. Sparkse a naprosté nadšení. Jeho styl psaní mi naprosto sedl.
Co se samého příběhu týče, velice dobře zvolený námět, skvěle vymyšlená zápletka a pro mě opravdu neskutečně nečekané rozuzlení. Doporučuji !!!

tess.de.veles
19.03.2017 1 z 5

Jak mam Sparkse docela rada, tak tahle kniha me docela nudila...nevim proc...ale neuzila jsem si ji.Nejslabsi, co jsem od nej cetla.