Ve světle Pravdy: Poselství Grálu

Ve světle Pravdy: Poselství Grálu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212486/mid_ve-svetle-pravdy-212486.jpg 4 25 5

Podrobný výklad učení, které je svéráznou interpretací křesťanského poselství a orientální mystiky a které se stalo základem mezinárodního Hnutí Grálu.

Duchovní literatura Náboženství Literatura naučná
Vydáno: ekniha , Plamen

Im Lichte der Wahrheit

Elea
19.05.2019 1 z 5

Až dosud jsem netušila, že je možné v jedné knize spojit nudu s křesťanským radikalismem.

Šungitka
03.03.2019 5 z 5

Kniha, která tomu, kdo opravdu hledá odpovědi na vážné životní otázky může osvětlit, jak fungují zákony stvoření - přírodní, vesmírné či boží (jedno, jak to kdo nazývá). Proč se nám děje to, co se děje, a co my s tím můžeme dělat. Ale nemá nic společného s ezoterikou a i je mimo náboženství.
Pro mě je to kniha zcela zásadní, a jsem za ni vděčná.

qwill
27.02.2016 5 z 5

Kniha, která buď osloví nebo neosloví - rozhodně nutí čtenáře samostaně zkoumat i dříve přijaté samozřejmosti.
Všechno, ale úplně všechno je jinak.

AlenaBul
02.09.2015 odpad!

Autor opakovaně útočí na neposkvrněné početí Ježíše Krista a celá kniha je psaná s fanaticky zlým nádechem. Také o tom, že Bůh nemůže konat zázraky, protože se MUSÍ řídit zákony, které stanovil pro lidstvo.. Autor tak popírá Boží všemohoucnost a násilím vnucuje čtenáři svou vlastní představu o Bohu, o tom, jak působí.
Na mém profilu najdete doporučení na knihy, ve kterých je skutečná Pravda a cesty k ní..
Člověk může skutečnou pravdu plně rozpoznat teprve až po získání své seberealizace, viz. Advent od Gregoire de Kalbermattena.

DavidB
26.05.2015 5 z 5

Pro mne osobně je kniha "Ve Světle Pravdy" tou nejvzácnější knihou.