Ve školce je prasátko

Ve školce je prasátko https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288372/bmid_ve-skolce-je-prasatko-doQ-288372.jpg 4 26 4

Bylo jednou jedno prasátko a to se rozhodlo, že už nechce být samo. A tak začalo chodit do školky. I když prasátka do školky obvykle nechodí, nebo ano? Milý příběh plný humoru o osamělém, ale odvážném prasátku, které se vydalo do školky, aby se učilo a smálo spolu s dětmi, doprovází krásné ilustrace švédské ilustrátorky Charlotte Ramelové a potěší všechny děti od 4 let.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Knižní klub

Det är en gris pa dagis , 2012

ZůzaSomolka
13.02.2024 5 z 5

Jedna z publikací, která má zábavným příběhem přesvědčit děti, že chodit do školky je prima. Příběh je jednoduchý, za mě ničím úchvatný, ale ne úplně pitomý. Ilustrace se mi moc líbí. Ale tříleťák ... ten to chce číst pořád dokola a moc se mu to líbí. Je to ten typ knížky, kde je jeden příběh, který celý přečtete na jeden zátah před spaním a na každé stránce je velký obrázek - ideální pro malé děti, které vyžadují hodně obrázků.

Nelmal
11.04.2023 3 z 5

Realistický pohled na svět zvířat to nebyl ani trochu, ale příběh o osamělosti a přátelství tam byl.

Bonda
11.03.2022 5 z 5

Vzácně realistický a zároveň laskavý pohled na svět zvířat.

bibi.r
28.06.2016 5 z 5

Tohle byla rozdhodně jedna z nejhezčích knížek, které jsem za poslední dobu četla :).
Milá, vtipná a hlavně o přátelství :).