Ve jménu Božím?

Ve jménu Božím? https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146394/bmid_ve-jmenu-bozim-xtT-146394.jpg 5 8 5

Tajemná smrt třiatřicetidenního papeža Jana Pavla I.

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Knižní klub

In God's Name: An Investigation Into the Murder of Pope John Paul I , 1984

onRock
30.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Brilantná kniha o prepojení mafie, slobodomurárov a Vatikánu, voči ktorému chcel rázne zakročiť jeden (s vysokou pravdepodobnosťou) zavraždený neskorumpovaný pápež.

JoeSurikata
05.03.2019 5 z 5

Brilantní analýza zla, dřímajícího ve Vatikánu.

Lenka4
30.01.2019 4 z 5

Zveřejnění tohoto i jiných skandálních případů je pro římskokatolickou církev sice nepříjemné, ale existenci této organizace nijak neohrožuje. Něco se podaří ututlat, na ostatní se časem zapomene. (Výnosy z akcií podniku na výrobu antikoncepce byly jistě využity na bohulibé účely, např. na kampaň za zákaz jejího používání).

CleoXandra
10.01.2019 5 z 5

Výtečně napsaná investigativní kniha. Autor velmi detailně rozkrývá obludnou prohnilost vatikánského establishmentu. Podvodné finanční podnikání, napojení na mafii, machinace, zločiny, manipulace s kněžími ... no, doporučuji každému, kdo má ještě nějaké iluze o církvi jako instituci.

gad
22.05.2016 4 z 5

Tuto knihu jsem měl půjčenou asi před deset lety a přečetl jsem ji jedním dechem. Mnohé se mi potvrdilo, mnohé objasnilo. Velmi zajímavé čtení.

svobodní zednáři katolická církev bankovnictví Vatikán papežové zločiny korupce Jan Pavel I.

Autorovy knížky

David A. Yallop