Vdáváme matku a jiné povídky

Osm povídek o rodině, zvířatech a autorových veselých zážitcích s přáteli.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12260/vdavame-matku-a-jine-povidky-8XZ-12260.jpg 4.5122
Literatura světová, Humor
Vydáno:, BB art

Marrying Off Mother And Other Stories (1991)

Kniha Vdáváme matku a jiné povídky

ArwenAragorn

Nesmála jsem se tak, jako třeba u knihy O mé rodině a jiné zvířeně, ale pěkná kniha.

jarunka54

K psaní G. Durrella se nedá nic dodat, je to především zoolog, cestovatel, ochránce zvířat a až potom spisovatel, ale i tak jsou pro mě jeho knížky čtivé.

pepa4081

Nepopadal jsem se za břicho, ale příjemně se pobavil, zvlášť u některých povídek.
Uspokojivé.

Boogie007

Pořád zvažuji, jestli by mě Durrelovic rodina strhla na svoji vlnu nebo jestli bych se z nich nezbláznila. Ale ať tak či tak, tak si o nich všechno se zájmem pročítám a hltám každou Geraldovu vzpomínku.

bobo7592
21.11.2018

Soubor povídek. Komentář je celkem zbytečný, prostě G. D. a tudíž o zábavu postaráno.

helusa2
24.10.2018

Velmi vtipná knížka, při jejímž čtení jsem svým smíchem rušila manžela při práci :-) První od tohoto autora, a jelikož jsem od přátel dostala k narozeninám hned dvě, určitě ne poslední :-)

RHorse
10.09.2018

Klasický Durrell. Tohle byla pro mě druhá jeho knížka a opět nezklamal, umí výborně vyprávět. Nejlepší povídky Vdáváme matku a potom Ludwig, u těch jsem se bavila přímo královsky. Další knížku už mám připravenou a pak mi nezbývá, než dovykoupit místní antikvariát :-).

Hanifa
26.08.2017

Další moje oblíbená Durrelova kniha. Určitě se k ní vrátím.

zvířátka

Gerald Durrell

Gerald Durrell
britská, 1925 - 1995

všechny knihy autora

Kniha Vdáváme matku a jiné povídky je: