Vázání uzlů

Vázání uzlů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446497/bmid_vazani-uzlu-7gp-446497.JPG 5 14 7

Úvod vysvětluje základy provaznické práce, informuje o nejrůznějších druzích lan, provazů, šňůr a nití, shrnuje metodické pokyny pro instruktury a výcvikové potřeby. Vlastním obsahem příručky je popis všech uzlů a vazeb, jednoduchých, pevných a kluzných ok. spojek, zkratek, turbanů, pletenců, koncovacích uzlů a vazeb. Závěrem jsou vyloženy zásady splétání.... celý text

Lorri
19.12.2023 3 z 5

Hmmm zajímavé, bude se hodit do mého sadomaso salonku, ehm co? Teda, při táboření samozřejmě

Katka2382
24.05.2020 5 z 5

Skvělá knížka.Syn ji bere snad na každou skautskou schůzku.Objevila jsem ji v antikvariátu za pár peněz a kolik radosti už udělala.

Nočnípták
16.03.2020 5 z 5

S touto knihou jsem zjistila, že moje paměť má trhliny. Jen málo z uzlů jsem dokázala uvázat bez nápovědy. Jsem tramp a veliký obdivovatel Setona, Elstnera, Zapletala, takže je to docela ostuda. Ale po chvíli procvičování už se to zlepšilo.
Fakt bezvadná příručka.

vlkodlaq
05.04.2018 5 z 5

Elstner je můj velký, no, nelze přímo říct vzor, ale ten člověk mě i mnoho let po smrti fascinuje. Jsem neskutečně nadšen pokaždé, když objevím další z jeho knih.

vlkodlaq
26.12.2017 5 z 5

Jeden ze základních stavebních pilířů nejen každého trampa, zálesáka, táborníka, ale třeba i cestovatele a taky jedna ze stěžejních knih mého dětství.

kapr
07.07.2017 5 z 5

Nenahraditelná příručka, navíc českého autora a známého cestovatele, který ví o čem hovoří - píše, a podstatnou většinu této problematiky také v životě skutečně používal.
/Příležitostná trofej z Náchodského antikvariátu. Tehdy jsem si tam jel pro krásnou knížku, kterou napsal kamarádův dědeček o dětství jeho matky a její sestry. Tehdy mi ji předávala kamarádka, přítelkyně, nebo prostě známá prodejkyně. Ta se sama tehdy předání nemohla zúčastnit, protože v ten den vdávala svoji matku./

denpek
21.02.2013 4 z 5

Výborná příručka pro táborníky, zálesáky, trampy...