Vášnivý vzdor

Od okamihu, keď Tobias March vtrhol do jej starožitníctva, mladá vdova Lavinia tuší, že s ním budú len problémy. Mladý muž tvrdí, že jej hrozí nebezpečenstvo, no Lavinia mu nedôveruje a podozrieva ho z nekalých úmyslov. Neskôr, keď je Tobias na horúcej stope nebezpečnému zlosynovi, cestu mu opäť skríži táto neovládateľná, vzdorovitá a tvrdohlavá žena. Keďže musia čeliť spoločným nepriateľom, sú nútení uzavrieť nedobrovoľné spojenectvo. Zo vzťahu, kde lietajú iskry, vzbĺkne plamienok rozhárajúcej sa túžby......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212730/vasnivy-vzdor-212730.jpg 466

Lakeová-March 1.

Vydáno, Ikar (SK)

Slightly Shady, 2001

Kniha Vášnivý vzdor

petraj30
31.07.2020

Pěkná kniha. Byla to historická detektivka se špetkou romantiky a ne obráceně jak to obvykle bývá.
Oba hlavní hrdinové mají zřejmě svá nejmladší léta za sebou, takže pro ně již neplatí většina společenských pravidel, mělo to volnější styl než obvykle.
Moc se mi líbilo, do jakých situací se dokáže Lavinie dostat, a dále Tobias, který se z těch jejích dobrodružství vzpamatovával.
Mě se to moc líbilo, sice už jsem druhý díl přečetla, ale s radostí si jej připomenu. Na letní dovolenou nebo na koupaliště je to ideální.

evca7271
19.11.2018

Moc pekna kniha.Moje prvni od teto autorky,ale urcite ne posledni.

Laf
08.04.2018

Odpočinková kniha. Pěkně napsané, takže vás to vtáhne do děje. Nechybí ani spousta zvratů a zápletek. Za přečtení to rozhodně stojí :)

kacenka6144
20.01.2017

Knížka se výborně čte díky vtipným dialogům hlavních hrdinů. I příběh, který knihou prochází je plný překvapivých zvratů. Knížky této autorky mám ráda, protože to není pouze příběh hlavních postav, ale i příjemné detektivní počtení, kde není do posledního okamžiku nouze o další a další překvapení. Už se těším na čtení dalšího dílu.

moudivlacek
20.11.2016

Už od začátku vás kniha dostane skvělými pasážemi rozhovorů mezi hlavními hrdiny. Je to ukázka výřečnosti a přitom vám tak odhalují pravý charakter hrdinů. Hrdinové spolu brzy začínají spolupracovat, co oba zaskočí, je ale jejich touha po tom druhém. Napětí vydrží až do konce, a když už je konec, dle vás, není to konec dle autorky.
Již se těším na další díl.

TaLu
21.08.2015

První kniha od autorky, kterou jsem kdysi četla.
Svůj komentář vztahuji na celou sérii a já se opravdu dobře bavila.
Detektivní zápletky, vtipné dialogy ústřední dvojice, romantika, další prokreslené postavy a to vše od první do poslední kapitoly napsáno čtivě a svižně.
Co víc si pro chvíle odpočinku přát ?
A právě pro takové chvíle doporučuji.

zp87
26.12.2014

Tak toto bylo docela slabé čtení. Na jednu stranu to bylo docela dobře - teď přes svátky. Aspoň mě to přes Vánoce tak netáhlo ke knížce a čtení. :)
Nebyla to úplná hrůza, dost jsem váhala mezi 2 - 3 hvězdičkami... ale nakonec spíš ty dvě. Číst to už znovu nebudu. Ale další díly v sérii si asi přečtu (jen proto, že si je půjčím v knihovně, kdybych je musela kupovat, tak bych se na to vykašlala) - protože mě zajímá, jak se bude vyvíjet vztah hlavních hrdinů. Ten tu byl hooodně ošizený.
Vlastně to byla spíš historická detektivka se špetkou romantiky - ale tak nějak nebylo to podle mého gusta. Bylo to takové uspěchané a prakticky nás autorka ani nenechala moc nahlédnout za oponu "partnerství" těch dvou.
Takový slabý čajíček...

kika 13
26.02.2013

Dobrý děj a zajímavé i obdakově.Četlo se mi to dobře.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948