Vášnivý duel

Vášnivý duel https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357298/bmid_vasnivy-duel-UMq-357298.jpg 4 75 18

Když se Niall Lindsey, hrabě z Margrave, vrací po šesti letech z exilu, je nucen spolupracovat se svou dávnou láskou Brilliannou, nyní ovdovělou matkou malého syna, na odhalení padělatele spojeného s jejím otcem. Nedorozumění, které způsobilo jejich odcizení, je příčinou jejich vzájemné nedůvěry. Jen pomalu a těžce se dostávají do popředí city, které k sobě kdysi cítili. Budou však stačit k vybudování nové důvěry a vztahu mezi nimi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Pleasure of Passion , 2017

karamelka57
24.07.2022 5 z 5

Zboznujem znovuvzkriesene stare lasky, takze ja som si "pochutnala". V predoslom diele mi Brilliana pripadala nezazivna, mdla, nemastna-neslana a tu pozrimeze aka vasniva rebelka sa z nej vyklula :)))

moudivlacek
27.01.2022 5 z 5

Miluji příběhy této autorky, všechny její série si užívám, a tuto též. Na příběh Nialla jsem se moc těšila a rozhodně mě nezklamal.
I když ze začátku to nevypadá, Niall a Bree mají společný úkol od lorda Fulkhama, který je důležitý pro oba dva i jejich rodiny. Přesto a možná právě proto oba dva zjišťují, jak se změnili po tolika letech od jejich rozchodu. A na povrch vyplouvají utajená tajemství a pravdy, které měly zůstat "schované".
Příběh opravdové lásky, příběh o tom, co po dvojicích dřív žádala společnost a rodina, a co vlastně zamilovaní té doby chtěli vlastně sami.
Moc se těším na díl s lordem Fulkhamem.

ariel platto
12.01.2021 1 z 5

Neskutečně zdlouhavé a dokola se furt omílající úvahy hlavních hrdinů. Kniha mi nic nedala.

cukrovka
28.12.2020 5 z 5

Tak jak už jsem u této autorky zvyklá opět pěkné čtení. V rámci tohoto žánru autorka dokáže dobře nakombinovat lásku, dobrodružství, erotiku i trochu detektivního pátrání. Svižné, příjemné čtení.

vcielka
17.07.2020 4 z 5

Celkom prijemny pribeh. Kym Bree v predchadzajucej casti bola taka nemastna neslana, teraz bola celkom mila. Pacili sa mi ich rozbroje na zaciatku. Skoda, ze tak rychlo vyslo nedorozumenie najavo a uz voci sebe nepocitovali taku zradu. Trosku by sa mi pacil pribeh viac, keby sa viac ponatahovali :)

Maruš.D
12.06.2020 4 z 5

Niall se mi líbil, těšila jsem se na jeho příběh, už jen kvůli jeho činům v předešlém díle. Kdo mě trochu zklamal byla Bree, která naštěstí potom dostala docela rozum. Líbil se mi na ní Její talent v kresbě, který byl proti ní trochu zneužit. Jinak se kniha četla moc pěkně, nebyla dlouhá, ani nudná a hezky si u ní odpočinete. :-))

mariva
29.10.2019 4 z 5

I když jsem nečetla jiné knihy ze série, dala se kniha číst samostatně. Docela příjemné odpočinkové nenáročné čtení.

munka
27.05.2019 5 z 5

Ďalšie pokračovanie príbehu, ktorý sa začal odchodom Nialla do cudziny a teraz jeho návratom domov. Romantika, trochu napínavá zápletka a očakávaný koniec. Teším sa na Fulkhama.

Terisek99
11.12.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Zajímalo mě jak dopadne Niall.

LilianaFalcon
07.11.2018 3 z 5

Něco téhle knížce prostě chybělo nebo možná naopak přebývalo?
Přijde mi, že detektivní zápletka nebyla tak silná, aby vynahradila poměrně rychlé rozuzlení komplikovaného vztahu mezi Bree a Niallem.
A nějak mi celkově neseděl konec, kde autorka úplně překopala povahu jedné postavy. Jasně, že je normální vytáhnout sem tam nějaké polehčující okolnosti, ale tohle bylo prostě příliš.

alzbeta4340
18.09.2018 5 z 5

Na tuhle ústřední dvojici jsem se těšila a vůbec mě nezklamali.
Dá se číst i samostatně, ale pokud znáte předchozí díly série, určitě si knihu ještě víc užijete.

mikika
29.08.2018 4 z 5

když si člověk vybaví, o co šlo v předchozích dílech, je fajn, jak to do sebe zapadá, jak se postavy propojují. jinak průměr.

Ditules
23.08.2018 3 z 5

,,Sabrina, ta nezklame nikdy!", jak mi řekla paní průvodčí ve vlaku, když mě nachytala s touhle knihou. A měla pravdu. Opět skvšlá zápletka. Akorát teda jméno Brillianna... :D

Maruš.D
31.07.2018 4 z 5

Jak už jsem jednou psala, Sabrina J. Nemůže zklamat a ani u této knihy to není jinak. Kniha je vtipná, napínavá, zajímavá, není nudná a zamilujete si ji, jako všechny ostatní :-))

havrmoni
15.07.2018 4 z 5

Líbila se mi o trochu víc než první díl,ale míň než předchozí dva. Bree jsem nepřišla na chuť už v tom minulém díle a tady to nebylo lepší. A taky tu bylo pár hluchých nezáživných míst,plných opakujících se myšlenek.

Zuzuli026
12.06.2018

Super séria.No zbožňujem všetky jej knihy.Ak hľadáte dobrú autorku historických románov z kvapkou dobrodružstva a pekne napísanými milostnými scénami určite po nej siahnite.

rampapa
06.06.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila Neill a Bree jsou prostě úžastní. ❤❤Vřele doporučuji.

lenka9778
06.06.2018 5 z 5

Tak po dlouhé době jsem byla s knížku spokojená a zhltla ji na jeden nádech. I epilog mě uspokojil, a už se těším na Fulkhama. :)