Varovné signály očkování

Varovné signály očkování https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127376/varovne-signaly-ockovani-127376.jpg 4 43 7

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , ALMI

lawa
08.12.2022

Dostala jsem knihu jako dárek, ale to se nedalo... už i po předchozí zkušenosti s autorkou jsem si říkala, že v knize cos prohnilého... Zavádějící informace, neobjektivní, nesrovnávány s relevantními zdroji, neuvedená řada jiných studií, které neladí do názoru autorky... takže jsem hledala, jestli na tuto autorku nebyla nějaká recenze, reakce odborníků - a byla. Vidím, že tady v komentářích už taky jeden čtenář našel a jsem ráda za sdílení odkazu. Knihu nedoporučuji, leda že by se někdo chtěl naučit rozlišovat manipulátorsky laděné texty.

Anya636
04.01.2020 4 z 5

Nejsem příznivcem aktuální hysterie ohledně neočkování. Mám ráda relevantní informace podložené výzkumy a studiemi. A tato kniha je právě taková, můžete si sami udělat názor na základě objektivních informací. Čerpat názory že zaujatých internetových diskuzích považuji za nerozumné. Autorka napsala rovněž knihy Doba jedová.
Pro studium tématu doporučuji dále na YT besedu s paní Suchánkovou z Rozalia (za informovanost a volbu v očkování) a webové stránky Rozalia, kde naleznete další zajímavé odkazy. Určitě věnujte pozornost testům KREC/TREC a IGg a IGa před jakýmkoliv očkováním.

Jingle
23.03.2014 4 z 5

Líbí se mi, že se autorka snaží být poměrně objektivní. Není to jedna z těch zaslepených knih zuřivě propagující to či ono, ale upozorňující na možnosti výskytu nežádoucích účinků očkování a navrhující řešení, kdy, co a proč očkovat. Pro lidi, kteří nejsou zvyklí na odborné knihy a o zdravotnictví se moc nezajímají, to bude asi dost náročná četba, na druhou stranu to není ani cílová skupina.
Poučná je ta kniha minimálně v tom, že nabádá lidi k tomu, aby se zajímali, co jim lékař očkuje a kdy a aby se na něj obraceli v případě nežádoucích účinků.
Pro mě bylo nejpříjemnějším zjištění, že autorka určitá očkování dokonce doporučuje, tudíž že to není nějaký fanatik hlásající "nechme to na přírodě!" :)

AndyG
15.12.2013 5 z 5

Tato kniha by měla být povinnou četbou. Farma lobby bohužel dokázala legalizovat mnoho nebezpečných látek a tak se lidé přestali bát vedlejších účinků o nichž se dozvídal jen ten, kdo se aktivně zajímal a pídil po informacích.

Při čtení Varovných signálů si uvědomíte, jak málo vám lékař řekne a jak moc jsou reklamy na očkování cílené na zastrašování. Ke každému očkování je potřeba přistupovat s rozmyslem a zvážit pro a proti. Nikdy jsem se nenechala zlákat na očkování proti chřipce a nikdy jsem neonemocněla tak, jak lidé v mém okolí, kteří se očkovat nechali. Už vím, proč to tak je.

mgraja
28.03.2013

Mám dieťa a dnes po prečítaní kníh tohto typu mám otázok viac než odpovedí... doporučujem... musíme mať veľa informácí aby sme sa mohli informovane rozhodnúť

cace
21.03.2013 3 z 5

Jediný závěr je, že stejně nevím, ale více přemýšlím. A výzva pro všechny, hlsme nežádoucí účinky lékařům. moc se to nebere na vědomí, např moje dcera po Cervixu-silné bolesti břicha. Otázka, zda jsme udělali dobře, zůstává.

Litta
04.03.2013 5 z 5

Co Vám lékař neřekne, o čem buď musí mlčet (peníze), nebo o čem sám neví (cenzura už na fakultě?). Po přečtení jen málokdo bude chtít ohrozit své dítě vakcínou. Těžko říci, kdo má pravdu. Ale pokud si člověk umí dát dvě a dvě dohromady, přijde mu podezřelý všechen ten nátlak, nedostatek informací a nonexistentní prostor pro diskusi. Já už jsem se rozhodla, na které straně barikády budu stát. Pokud by se každý lékař řídil proslulým "non nocere", žádnému dítěti by nemohl píchnout injekci (injekce) s čistým svědomím. Mluvte o tom, ptejte se lékařů, hlaste nežádoucí účinky, nedejte se. Jen tak se může něco změnit k lepšímu!

očkování imunita, imunitní systém

Anna Strunecká
česká, 1944
2011  77%Doba jedová
2012  75%Doba jedová 2
2012  85%Varovné signály očkování
2013  78%Jak přežít dobu jedovou?
2014  69%Babské rady

Kniha Varovné signály očkování je v