Vaříme trochu jinak

Vaříme trochu jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327309/bmid_varime-trochu-jinak-YmU-327309.jpg 4 8 5

V této původní české kuchařce Jany Dell Plotnárkové a Žanety Kremsy najdete přes sto báječných receptů, které jsou přirozeně bez lepku, cukru a splňují dnešní trend paleo stravování. Vaříme trochu jinak je tak ideální kuchařkou pro lidi, kteří hledají zdravý životní styl, jednoduchost a kvalitu v dnešní době.

milan.krimsky
28.08.2023 4 z 5

Docela zajímá kniha, i když dávám přednost klasické domácí kuchyni minulého století

vivienna
05.01.2018 4 z 5

Kniha pěkná, autorky žily v různých zemích světa, obě se věnují zdravé stravě, vhodné zejména pro lidi, kteří mají problém se střevy..recepty zaměřené na gaps a paleo. Určitě některé recepty vyzkouším, i přesto, že takové problémy nemám...Ale člověk má vyzkoušet všechno a potom si vybrat,co mu dělá dobře...

J.x
08.06.2017

Hezky napsaná kniha, ale recepty mne trošku zklamaly.

jaspis
16.02.2017 4 z 5

Nejsem paleo ani gups, ale pro zpestření jsou tam super recepty. Takže stojí za přečtení.

Aleen
16.02.2017 4 z 5

Velmi dobře zpracovaná kniha. Určitě bych ji velmi doporučila lidem, kteří mají stravovací omezení, nebo žijí PALEO život. Pro mně vhodných jen pár návodů na základní produkty, ale pro cílovou skupinu bude inspirativní a užitečná!

Autoři knihy

Žaneta Kremsa
česká, 1980

Kniha Vaříme trochu jinak je v