Brambory pokaždé jinak

Brambory pokaždé jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153714/brambory-pokazde-jin-153714.jpg 4 3 1

Tato kniha nabízí široké spektrum vynikajících pokrmů, které byly připraveny pro lehkou a velmi rychlou přípravu. Tyto rozmanité recepty vás jistě uspokojí, a budou tak přínosem do vaší kuchařské knihovny

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Rebo

Potatoes , 2003

TaLu
02.02.2018 3 z 5

Statečně jsem dočetla pro čtenářskou výzvu. Knihu jsem si vybrala zčásti díky fotografické dokumentaci, která je natolik zdařilá, že má člověk okamžitě chuť na některé z uvedených jídel. Postupy jsou celkem srozumitelné a nechybí ani seznam a množství surovin. Zklamaná jsem byla jedině z toho, že jsem neobjevila v celé knížce jediný recept, jež bych mohla ochutnat. Ve všech jídlech je cibule, česnek, pepř. Jídla zapékaná, slanina osmažená až křupe a podobně. Celý život se potýkám s dietními jídly - masa dušená, vařená, česnekové topinky jsem mívala v dětství, čerstvou cibuli také nemohu. Takže když se to sečte a podtrhne, zasloužím body za statečnost, že jsem se "prokousala" až na konec bez žlučníkového záchvatu. Všem, kdo mohou jíst, co je napadne, pochutnají si, a nikdy jim nic není, doporučuji vyzkoušet recepty této knihy. Nám ostatním, myslím, zůstane alespoň inspirace.
Mě oslovila možnost variant zapékané bramborové kaše. To bych mohla někdy zkombinovat s dietou. Dobrou chuť.