Vaříme podle Herbáře

Vaříme podle Herbáře https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196154/bmid_varime-podle-herbare-xmq-196154.jpg 5 62 14

Vaříme podle Herbáře série

Moudrost našich babiček se vrací. Tato kniha vám nabídne nepřeberné množství rad, receptů a tipů, jak pracovat s bylinkami a jak je co nejlépe využít pro zdraví. Generacemi ověřené recepty zvládne každý – většina surovin roste na zahrádce nebo v přírodě, bylinky jsou srozumitelně popsány a doplňkové ingredience dobře vysvětleny. Autorky vám ukážou, jak vařit zdravě, ale zároveň jíst chutně, bez zbytečné chemie, zkrátka tak, jak se to dělávalo kdysi. Podle návodů z Herbáře si zvládnete jednoduše vyrobit léčivé a imunitu posilující přípravky i přírodní kosmetiku. Propojení zdravého životního stylu a lidových mouder ocení všichni, kteří chtějí dát své rodinu to nejlepší, co příroda nabízí.... celý text

MatBla
MatBla
11.09.2023 5 z 5

Katka i Linda jsou super.
Moc se mi líbí fotky v knize.
Tento životní styl je mi blízký, sama jsem z vesnice, pěstuji zeleninu a u holek hledám inspiraci - a nacházím.
Oběma fandím.

Mi--LADA
Mi--LADA
25.10.2020 4 z 5

Je to dobrá inspirace a navíc jí holky uměly předat zábavnou formou jak v TV, tak i zde v knižní podobě. Takové milé, chutné, sympatické kuchařské pohlazení s odkazem na moudrost a vychytávky našich předků.

vladka321
vladka321
06.05.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od maminky a jak už to tak bývá, maminka ví, co se mi líbí.
Líbí se mi styl knihy i náboj, který vyzařuje. Líbí se mi, že se tu něco dozvím a líbí se mi, že se kniha tak trochu vrací ke kořenům, k tomu co je dobré a co stojí za to připomenout. Ke všemu z knihy cítím lásku, něhu a pokoru.

miriamjaklu
miriamjaklu
06.01.2020 5 z 5

Holkám fandím.

certik003
certik003
10.07.2018

Knížka plná zdravých receptů. Líbí se mi, že se pomocí internetu můžu u receptů podívat na video. Co mě zklamalo je to, že zde chybí rejstřík. Pokud hledám konkrétní recept a nepamatuju si přesný název, tak hledání v obsahu je dost zdlouhavé.

josska
josska
07.04.2018 4 z 5

Herbář mě bavil,zajímavé kapitoly i recepty

Marčullkas
Marčullkas
04.11.2017 5 z 5

Herbář mám ráda jak v knižní podobě, tak jako nedělní večerní pořad!

jarki
jarki
21.06.2017 5 z 5

Neustále do ní nahlížím, hledám inspiraci...

tatafa
tatafa
09.01.2017 5 z 5

Velice zajímavá a poučná knížka plná nápadů, které lze v obyčejné domácnosti skutečně aplikovat, a které nejen že fungují, ale také dobře chutnají. Vřele doporučuji!!!

pichova.veru
pichova.veru
29.09.2016 5 z 5

Miluju tuto knihu, miluju tento pořad. Holky mám moc ráda, jejich recepty jsou opravdu vynikající.

Gibis
Gibis
27.09.2016 5 z 5

Holky mám moc ráda a snažím se podle nich nejen vařit, ale i připravovat zaručené babičkovské recepty na různé neduhy :) Líbí se mi myšlenka návratu k přírodě a znovuobjevení síly bylinek.

janča06
janča06
04.02.2016 5 z 5

Holky jsou super. A jejich knížka taky. Všem doporučuji alespoň k nahlédnutí.

Horalka5
Horalka5
19.10.2015 5 z 5

Líbí se mi ten návrat ke kořenům, kdy se člověk obešel bez zbytečné chemie, ať už jde o vaření nebo kosmetiku a proto jsem fanouškem jejich pořadu. V knize naleznete mnoho receptů na skvělá jídla (většinu jsem již vyzkoušela), přípravu kosmetiky (teprve se chystám) a v neposlední řadě i informace o bylinkách. tuto knihu velice ráda doporučuji všem, kdo se v dnešní době snaží utéci před nekvalitními surovinami, polotovary, ale i fast foody a chce sobě i svým blízkým dopřát nejen zdravé, ale i chutné jídlo, případně jim udělat radost přírodní kosmetikou :)

Ladushka
Ladushka
30.04.2014 5 z 5

Herbář tvoří příručku o bylinkách, která zdařile sumarizuje stejnojmenný pořad na ČT. Kniha obsahuje velmi pěkně zpracovanou praktickou část o zásadách sběru a zpracování bylin, společně s výčtem a charakteristikou 30 základních bylin, které se u nás běžně vyskytují. Ty jsou následně v knize využity ve formě receptů či při přípravě domácí kosmetiky a léčivých produktů. Byla jsem fanouškem tohoto pořadu, proto se těším, že v letošní sezóně některé nápady sama zrealizuji.

Autoři knihy

Linda Rybová