Vezmu si tě

Vezmu si tě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4548/bmid_vezmu-si-te-gBb-4548.jpg 4 101 16

Vanza série

Mistrně vyprávěný příběh plný napětí, důvtipu a romantický citů. Není snadné si vydělávat na živobytí jako placená společnice, když má jeden ostrý jazyk a bystrou mysl. Proto také Emma Greysonová musí často měnit místo. Nyní pracuje ve venkovském sídle plném nudných hostů, kde se otravuje až k smrti. Dokud nepotká legendárního Edisona Stokese, u nějž získá místo tajné asistentky. Stokes má právě nevšední úkol, vypátrat zloděje, který ukradl starobylou knihu o tajných lécích. Má podezření, že se zločinec nachází mezi hosty a že právě hledá vhodnou oběť, na níž vyzkoušel jistý elixír - někoho, jako je Emma.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

I thee wed , 1999

vcielka
01.08.2023 4 z 5

Pacilo sa mi kupodivu, ako hrdinka natahovala hrdinu ohladne toho ako je u neho len zamestnana, i ked to robila nevedome :) Pacilo by sa mi, keby viac skripal zubami. Inak prijemna oddychovka aj ked ten detektivny pribeh ma az tak nebral.

Kudík
19.03.2021 4 z 5

Přišlo mi to trošku překombinované, hlavně závěrečné rozuzlení, i když uhádnout zde zlosyny nebylo těžké. Ovšem hlavní hrdinové Emma a Edison byli bezva. Ona jako nestandardní společnice, trošku prostořeká, ale úžasně svá a on lehce sarkastický a ohleduplný ke svému personálu vyžadujícímu doporučení. :) Své kouzlo měla i babička.

georginaa
04.02.2021 2 z 5

Sice vtipně napsané, ale nějak jsem z příběhu nebyla nadšená. Od této spisovatelky jsem přečetla mnoho knih, ale tohle mi přišlo slabé. Umí udělat akčnější prostředí, škoda.

cukrovka
17.01.2021 4 z 5

Příjemný romantický příběh s příměsí detektivního pátrání. Super ztřeštěná hlavní hrdinka. Na můj vkus trochu překombinované plány hlavního padoucha.

moudivlacek
25.03.2020 3 z 5

Pěkný romantický příběh, přímo klasika, je tu plno legrace ale i velká dávka romantiky. Odpočinková četba.

petraj30
26.02.2020 4 z 5

Další romanticko - detektivní příběh. Moc mě to bavilo.
Emma byla sice trošku víc ztřeštěná a občas "střílela dřív než mířila", proto bylo k popukání sledovat jejich trefnou výměnu názorů. Edison byl hrdina s kladnými vlastnostmi, přesto všechno bych se o něm ještě ráda něco dozvěděla.
Mě se příběh líbil, ale žádnou velkou spojitost se Sochou Afrodity jsem tam nenašla ( jméno spisovatelky a její knihy mi jako dostatečné propojení nepřijde), přesto to byl velmi povedený příběh, ale musím napsat, že od této autorky jsem četla jeden román, který se tomuto nápadně podobal, ale to mi vůbec nevadilo

Lembac
21.08.2018 5 z 5

Líbilo se mi, že se Edison k Emmě choval vždy hezky a mile. Emma byla někdy trochu svéhlavá, takže by Edison měl důvod k naštvání, ale nikdy se na ni vážněji nerozlobil. Myslím, že se k sobě obě "Éčka" opravdu hodila. Detektivní zápletka se mi líbila, až do konce knihy jsem netušila, kdo se za celým komplotem skrývá.
Hezké čtení, které se zaslouží pět hvězd.

haWranka
13.08.2018 3 z 5

Zpočátku mě to opravdu pohltilo, hlavní hrdinové byli skvělí. Pak ale kniha nějak ztratila dech. Škoda... Přesto se jedná o příjemné čtení.

xindl007
04.03.2018 4 z 5

Souhlasím. Vtipně napsáno, u dialogů dvou hlavních postav jsem se nasmála. I toho hlavního strůjce všech potíží jsem dokázala celkem lehce odhalit už po pár kapitolách. Amanda mile překvapila. Díly se spalující lampou se mi zdaleka tak nelíbily jako právě tato knížka.

munka
29.03.2016 5 z 5

Pekný romantický príbeh s kriminálnou zápletkou.

Majdule
22.01.2016 4 z 5

Romantický, úsměvný a zábavný příběh, kde se klade poměrně velký důraz na děj. Hlavní hrdinka je tradičně velmi sympatická, hrdina možná trochu v pozadí. Velmi se mi líbila linie s hrdinovou babičkou, škoda, že neměla více prostoru.

kacaaba
18.07.2015 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Další romantický a dobrodružný příběh z období 19. století.

laklom53
12.04.2015 4 z 5

Docela dobrá kniha k prečtení.

Kamiliana
08.09.2014 4 z 5

Romantický příběh s detektivní zápletkou. Pro mě lehce nadprůměrné dílo z Baronet.

kika 13
26.02.2013 3 z 5

Krásný romantický příběh,plný lásky.

kika 13
24.02.2013 3 z 5

Pěkně psaná knížka plná lásky a citů.

Amanda Quick (p)
americká, 1948