Černá vdova

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Madeline Deveridgeová žije po násilné smrti svého manžela, z níž ji mnozí podezírají, velice uzavřeně v rodném domě - je z ní prostě Černá vdova, jak se jí začalo výstižně říkat. Zvrat v jejím životě nastane toho dne, kdy kdosi unese její služebnou. Madeline se obrací se žádostí o zjednání nápravy na Artemise Hunta, majitele pozemku, kde se únos odehrál. Hunt je člověk dvou tváří: pro veřejnost je bohatým gentlemanem, pro pár zasvěcených člověk s velmi obskurní minulostí. Vůbec nikdo však netuší, že základ svého jmění získal jako profesionální hazardní hráč a že žije s jedinou myšlenkou – s touhou po pomstě. Nikdy nezapomněl, že tři muži z „lepší“ společnosti kdysi dohnali k sebevraždě jeho milou, herečku Catherine Jensenovu... Vztah Madeline s Artemisem se brzy mění v náklonnost a později se ještě více prohlubuje. Výsledek jejich dramatického střetnutí s tajemných protivníkem je však dlouho na vážkách, neboť dvojice milenců má mocné soupeře…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9508/vanza-cerna-vdova-GM8-9508.jpg 3.972
Série

Vanza 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Wicked Widow, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Černá vdova

Přidat komentář
Kudík
20. března

Celkem nechápu, že Madeline přezdívali "Černá vdova", čekala bych to až tak od 2.-3. zesnulého manžela. Je zde velká podobnost s titulem "Nebezpečná láska", a to část zápletky s pomstou Artemise. Oba hlavní hrdinové jsou opět svým způsobem mimořádní, přesto mi tento díl přišel zatím nejslabším v sérii, ale s nejlepším popisem tajných cest a místností.

cukrovka
19. ledna

Pohodová romantika s detektivní zápletkou. Čtivé, oddechové, zajímavé.


moudivlacek
22.11.2020

Povedená série. Tajemná Černá vdova žádá nebezpečného mistra Vanzy Artemise o pomoc. Nakonec potřebují pomoc vzájemně. Artemise tajemná Madeline zaujme. Ale nemusí se bránit jen tajemnému vrahu a podlému intrikánovi, ale i vzájemné lásce. Artemis velmi brzy pochopí, že v jeho životě nastalo místo pro lásku. Jen o tom musí ještě přesvědčit Madeline. Ta ho sice miluje, jen se obává budoucnosti v manželství. Artemis ji ale přesvědčí, není jen skvělý ochránce, který nejen ji a sebe zbaví černé minulosti, ale i skvělý milenec. A navíc ona ví, že jen v jeho náruči je milovaná a v bezpečí. A láska nepotká jen je....

kacenka6144
08.06.2020

Tohle mě prostě baví. Detektivka spojená s romantikou. Někdy jsou sice dějové linky trošku kostrbaté, ale tohle bych autorce rozhodně odpustila. Pro mě knížka na maximálně dva večery. :-)

petraj30
10.02.2020

Zajímavá kniha. Jen jsem si nebyla některými výrazy jistá, teprve po dočtení jsem zjistila, že jsem zase sáhla po jedné z posledních knih ze série. Jak jinak s mým štěstím :-)
U knihy jsem se nenudila, oba hrdinové se mi líbili, jiskřilo to mezi nimi, ale jako celek musím hodnotit "další z mnoha podobných" knih od autorky. Vím, že má i lepší.

Lembac
28.08.2018

Madeline angažuje Artemise Hunta, mistra Vanzy, aby vypátral tajemného "ducha" jejího zemřelého manžela Renwicka. Protože je Artemis gentleman nejen zralý, ale i plný života, silně to mezi ním a Madeline zajiskří. Na konci knihy společnými silami lapí hnusného zlosyna a řeknou si, že se milují.
Je to především dobrodružně-detektivní příběh honby za tajemstvím exotické Vanzy, o něco méně pak příběh romantický. Hlavní postavy mi byly sympatické a celou dobu jsem jim držela palce.

haWranka
16.08.2018

Velmi příjemné a napínavé čtení. Oba hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí, padouchové padouchovití a vůbec se mi to líbilo.

EvikU.
23.09.2017

Kniha mě bavila. Byla napínavá i romantická.

1