Černá vdova

Madeline Deveridgeová žije po násilné smrti svého manžela, z níž ji mnozí podezírají, velice uzavřeně v rodném domě - je z ní prostě Černá vdova, jak se jí začalo výstižně říkat. Zvrat v jejím životě nastane toho dne, kdy kdosi unese její služebnou. Madeline se obrací se žádostí o zjednání nápravy na Artemise Hunta, majitele pozemku, kde se únos odehrál. Hunt je člověk dvou tváří: pro veřejnost je bohatým gentlemanem, pro pár zasvěcených člověk s velmi obskurní minulostí. Vůbec nikdo však netuší, že základ svého jmění získal jako profesionální hazardní hráč a že žije s jedinou myšlenkou – s touhou po pomstě. Nikdy nezapomněl, že tři muži z „lepší“ společnosti kdysi dohnali k sebevraždě jeho milou, herečku Catherine Jensenovu... Vztah Madeline s Artemisem se brzy mění v náklonnost a později se ještě více prohlubuje. Výsledek jejich dramatického střetnutí s tajemných protivníkem je však dlouho na vážkách, neboť dvojice milenců má mocné soupeře…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9508/vanza-cerna-vdova-GM8-9508.jpg 3.972

Vanza 3.

Vydáno, Baronet

Wicked Widow, 2000

Kniha Černá vdova

Kudík

Celkem nechápu, že Madeline přezdívali "Černá vdova", čekala bych to až tak od 2.-3. zesnulého manžela. Je zde velká podobnost s titulem "Nebezpečná láska", a to část zápletky s pomstou Artemise. Oba hlavní hrdinové jsou opět svým způsobem mimořádní, přesto mi tento díl přišel zatím nejslabším v sérii, ale s nejlepším popisem tajných cest a místností.

cukrovka

Pohodová romantika s detektivní zápletkou. Čtivé, oddechové, zajímavé.

moudivlacek
22.11.2020

Povedená série. Tajemná Černá vdova žádá nebezpečného mistra Vanzy Artemise o pomoc. Nakonec potřebují pomoc vzájemně. Artemise tajemná Madeline zaujme. Ale nemusí se bránit jen tajemnému vrahu a podlému intrikánovi, ale i vzájemné lásce. Artemis velmi brzy pochopí, že v jeho životě nastalo místo pro lásku. Jen o tom musí ještě přesvědčit Madeline. Ta ho sice miluje, jen se obává budoucnosti v manželství. Artemis ji ale přesvědčí, není jen skvělý ochránce, který nejen ji a sebe zbaví černé minulosti, ale i skvělý milenec. A navíc ona ví, že jen v jeho náruči je milovaná a v bezpečí. A láska nepotká jen je....

kacenka6144
08.06.2020

Tohle mě prostě baví. Detektivka spojená s romantikou. Někdy jsou sice dějové linky trošku kostrbaté, ale tohle bych autorce rozhodně odpustila. Pro mě knížka na maximálně dva večery. :-)

petraj30
10.02.2020

Zajímavá kniha. Jen jsem si nebyla některými výrazy jistá, teprve po dočtení jsem zjistila, že jsem zase sáhla po jedné z posledních knih ze série. Jak jinak s mým štěstím :-)
U knihy jsem se nenudila, oba hrdinové se mi líbili, jiskřilo to mezi nimi, ale jako celek musím hodnotit "další z mnoha podobných" knih od autorky. Vím, že má i lepší.

Lembac
28.08.2018

Madeline angažuje Artemise Hunta, mistra Vanzy, aby vypátral tajemného "ducha" jejího zemřelého manžela Renwicka. Protože je Artemis gentleman nejen zralý, ale i plný života, silně to mezi ním a Madeline zajiskří. Na konci knihy společnými silami lapí hnusného zlosyna a řeknou si, že se milují.
Je to především dobrodružně-detektivní příběh honby za tajemstvím exotické Vanzy, o něco méně pak příběh romantický. Hlavní postavy mi byly sympatické a celou dobu jsem jim držela palce.

haWranka
16.08.2018

Velmi příjemné a napínavé čtení. Oba hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí, padouchové padouchovití a vůbec se mi to líbilo.

EvikU.
23.09.2017

Kniha mě bavila. Byla napínavá i romantická.