Vánoční zázrak

Vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313326/bmid_vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 4 354 108

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

What Light , 2016

Pei8
15.03.2018 4 z 5

Kniha mi přišla nenáročná, lehká a napněná takovým tím vánočním kouzlem :3 ... Čemuž dopomáhali i ty roztomilé stříbrné hvězdičky a překrásný obal. Knihu jsem si přecetla přesně na vánoce a opravdu splnila svůj účel.... Postavy mi byli sympatické a i když jsem očekávala o malinko víc... myslím, že je to jedna z knih, ke které se určitě opět s radostí vrátím..

Tess911
07.03.2018 5 z 5

Tento příběh se četl opravdu dobře. Nebyl zbytečně složitý, ale rozhodně mě nenudil. Prostě romantický příběh v prostředí vánočních stromků. Asi nemohu nic vytknout. Možná jen doporučení: Čtěte tuto knihu opravdu o Vánocích a ne jako já 2 měsíce po, kdy neni po vánoční atmosféře ani památky. Kniha ve vás totiž vzbudi pocit, že bez Vánoc a sladkostí se najednou nedá existovat.

alnahu
28.01.2018 3 z 5

Nenáročná vánoční romance,která nenadchne ani neurazí.Kniha má krásnou obálku a uvnitř spoustu stříbrných hvězd.

Marika Vanova
15.01.2018 4 z 5

I když je tento příběh pro mladší, mně se četl dobře. Bylo to lehké, sladké, roztomilé a voňavé. Náš rozsvícený vánoční stromeček atmosféru knihy ještě mile umocňoval. Užila jsem si to.
Také chválím moc hezké dokreslení stříbrnými hvězdičkami na všech stranách po celé knize.

Luccik7
07.01.2018 5 z 5

Kniha se četla velmi hezce a je to krásnné oddychové počtení.

TimetoStyle
05.01.2018 5 z 5

Opravdu na vás přenese vánoční atmosféru, je psána docela i jednoduše. Autor píše moc hezky. Moc se mi líbila jak svým dějem, tak i vzhledem ♥ Za mě můžu jedině doporučit :-) Dávám jí *****

AbigailBC
27.12.2017 4 z 5

Četlo se to hezky. I já, jako čtenář s pomalým tempem (často prostě usnu, protože čas na čtení si najdu třeba těsně po práci - tedy zrovna nejunavenější) jsem tento příběh zhltla během pár dní, k mému údivu. Každou volnou chvíli, kdy jsem knihu neměla u sebe, jsem bědovala, že nemohu číst dál, přestože děj nebyl nijak strhující nebo napínavý, ale přesto vysoce chytlavý a čtivý.
Krása obálky je jen těžce popsatelná, navíc každá stránka je vyzdobena stříbrnými hvězdičkami, které se někdy leskly tak kýčovitě, až z toho oči při čtení přecházely.
Jediné, co mi drásalo nervy, bylo neustálé vypichování "těžkých" slov, které Sierra používala, aby vypadala chytře a sečtěle (nepřišla jsem na jiný důvod, proč by pak používala taková slova, když snad ani jednou si nesedla s knihou nebo slovníkem cizích slov), a ta slova přitom byla typu jako "symbol", "rutina" nebo "komplikovaný", což hádám, že i mladší čtenáři budou znát?
Vlastně nejde o žádné veledílo, spíš o takový prosincový relax, o čtenářský adventní kalendář (24 kapitol), ale za tu atmosféru, za tu vůni čerstvé mízy a jehličí, za mátové moccachino, za tu naději a důvěru a za Calebovu neúnavnou pozitivitu jsem nemohla hodnotit méně. A za tu čtivost, za tu nejvíc.

BetyN.
26.12.2017 3 z 5

Milé vánoční čtení se sympatickými postavami, které čtenáře naladí na vánoční notu. Místy ploché, předvídatelné nebo přitažené za vlasy, ale čert to vem, mě to bavilo.

Etule
17.12.2017 3 z 5

Milé vánoční pohlazení. Ano, sice předvídatelné, ale i tak se mi to líbilo. :)

kalinka99
15.12.2017 4 z 5

I když byl příběh předvídatelný, tak se mi to líbilo skrz vánoční tématiku. Kniha umí skvěla naladit na tu správnou atmosféru.

Lucuschka
12.12.2017 odpad!

Kniha se mi nelíbila - byla jednoduchá (až příliš) a nijak nepřekvapila a ani nezaujala...

Market = )
07.12.2017 4 z 5

To se mi moc líbilo! Krásně vánoční prostředí, čas i příběh, prima všechny postavym, oceňuju zejména to, že se nekonal žádný dramatický, mnoho stránek trvající, vztahový zvrat :-). Miluju Vánoce!

erulka
05.12.2017 3 z 5

Jako vánoční čtení je kniha dobrá. Naladí vás na předvánoční čas, který rychleji ubíhá díky jejímu čtení. Ovšem dějově je to spíše průměr. Zajímavé mi přišlo zpracování rodiny, která se živí pěstováním a prodejem vánočních stromků. Ovšem milostná zápletka mi přišla chvílemi nudná. Vím, že vztah na dálku je těžký, ale přijde mi, že to hlavní hrdinka trochu moc hrotila, obzvlášť v dnešní moderní době. Ale kniha určitě stojí za přečtení.

vlkove
28.11.2017 3 z 5

Milé vánoční čtení, které neurazí ale nelze od něj očekávat něco převratného.
Jednoduchý příběh se točí okolo rodinné farmy prodávají vánoční stromky. Toto téma je nevšední a dobře zpracované, ostatní téma už tak dobře zpracované nejsou. Neustále se opakující výstupy kamarádek, které zřejmě nedostaly tolik pozornosti kolik chtějí a donekonečna se opakující vstupy Caleba a jeho, alespoň pro mě, ne příliš promyšlené minulosti, začínají být po pár stránkách únavné a nudné.
Knihu hodnotím kladně ale téma mohlo být zpracováno lépe a čtivěji.

lea6493
24.11.2017 3 z 5

nevím zda to je tím, že nejsem cílová kategorie knihy, ale příběh mě nějak zvlášť neoslovil. Hlavní hrdinka mi přišla rozpolcená a že neví pořádně co chce.

sola_lupa
30.10.2017 4 z 5

Jen tak jsem po ní sáhla v městské knihovně. A musím uznat, že vánoční náladou umí naladit dokonale i na konci října. A i když už nejsem cílovou skupinou knihy, užila jsem si ji do posledního slova.

Clarrisa
13.10.2017 5 z 5

Trošku naivní romantika, která vás skvěle naladí na vánoční atmosféru. Jay přesně vystihl o čem vánoce jsou, o dělání lidem radost i tím nejmenším a nejneobvyklejším dárkem, který můžete darovat.(Třeba kus dřeva, který má pro vás nevypočitatelnou hodnotu) Nádherné.

Voluta852
03.08.2017 5 z 5

Moc se mi líbilo prostředí a hlavně hlavní postavy, které nebyly moc ujeté, ale tak nějak přirozené...

kuntova.k
02.08.2017 4 z 5

Pěkná kniha v krásném Vánočním prostředí. I v létě dokáže krásně naladit na Vánoční vlnu. Kniha je sice dost naivní, ale v tomto případě se mi to líbilo.

Kiwi24
15.06.2017 5 z 5