Vánoční setkání: Blízké duše / Láska na první krok / Každý má tajemství

Vánoční setkání: Blízké duše / Láska na první krok / Každý má tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83978/vanocni-setkani-83978.JPG 4 8 2

Kniha obsahuje tři vánoční romantické povídky. Blízké duše Gwen Daviesová je hlavní vychovatelkou v sirotčinci a má za sebou i trudnou službu ošetřovatelky za Krymské války. Před Vánoci potřebuje finanční dar pro děti, o něž se stará, a tak se odváží navštívit s prosbou hraběte, o němž se traduje, že od té doby, kdy byl při požáru znetvořen, stal se z něho zlý a nepřístupný člověk. Gwen ho ale má příležitost poznat z té lepší stránky. Láska na první krok Skotský rytíř Gavin MacLeod při prvním spatření mladé ženy, o níž mu jeho přítel prozradil, že se u něho na panství živí jako prostitutka, pocítí zvláštní neklid. Rozhodne se ji poznat blíže, ale není to tak jednoduché, jak očekával… Každý má tajemství Charity se na vánoční slavnosti uspořádané spolu se svatbou její přítelkyně setkává s Andrewem MacGregorem. Rozhodnou se spolu vypátrat tajemství, které by mohlo ohrozit chystanou svatbu, ale jak se ukáže, svá tajemství má každý…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Christmas Visit , 2004

Hřibče
05.01.2019 4 z 5

Po té, co mi kámoška, která četla tuto harlekýnku přede mnou, řekla, že prostřední je nic moc (a to samé jsem si v podstatě přečetla i v předešlém komentáři), jsem ji z taktických důvodů vynechala a musím upřímně říct, že díky tomu jsem si knížku užila. Oba příběhy - první i třetí - byly moc fajn a dobře se četly. Byly vtipné a milé. U toho prvního by mi ani nevadilo, kdyby byl ještě o kousek delší. Za mě tedy spokojenost. :)

pavlinkaa
18.12.2014 3 z 5

První a třetí povídka super. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byly delší. Druhá také byla pěkná, ale až tak moc mě nezaujala.

Vánoce romantika historické romance

Část díla

Autoři knihy

Margaret Moore
kanadská, 1956
Terri Brisbin
americká

Kniha Vánoční setkání: Blízké duše / Láska na první krok / Každý má tajemství je v