Vánoční proměny: Hrst zlata / Tři dary / Nápadnická sezóna

Vánoční proměny: Hrst zlata / Tři dary / Nápadnická sezóna https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123658/vanocni-promeny-123658.jpg 4 26 3

Mary Balogh: Hrst zlata Julian není jen bohatý a temperamentní muž, je to rovněž dědic majetku hraběcí rodiny. Co by se takovému muži ještě dalo nabídnout? Po čem by mohl prahnout člověk, který má v podstatě všechno a který umí jen brát? Krásná Verity to ví. Dá mu to úplně nejcennější – své srdce. Třeba s ním nabízená láska a kouzlo Vánoc způsobí zázračnou proměnu. Julia Justissová: Tři dary Vážně zraněný voják Miles se musí co nejrychleji oženit, aby tak jako čerstvý vikomt zabezpečil rodinný majetek. Edwina chce umírajícímu vojákovi, kterého tajně obdivuje, ulehčit, proto souhlasí s manželstvím z rozumu. Oddaná péče ale dokáže víc než lékařská věda a láska se stane lékem na všechna zranění. Nicola Cornicková: Nápadnická sezóna Po vztazích s několika notorickými záletníky si Clara uvědomila, že potřebuje poradit od někoho zkušeného. A kdo by se k tomu hodil lépe než Sebastian, nejznámější sukničkář ve městě? Nicméně v průběhu jejich setkání se ukázalo, že hovořit o lásce může být nebezpečně nakažlivé.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Christmas Keepsakes(A Handful of Gold; The Three Gifts; The Season for Suitors) , 2005

petraj30
27.01.2021 4 z 5

Tři kraťoučké povídky, které se odehrávají v období Vánoc.
První povídka se mi moc líbila. Jen ten začátek nebyl úplně mého gusta. Naštěstí se rychle změnilo místo pobytu a pak už se to četlo samo. Bylo pěkné jak se sešlo více náhod najednou a už to nebyly jen tak obyčejné Vánoční svátky, jak se původně plánovaly.
Druhá povídka mě vůbec nezaujala, protože tam byla trochu víc natvrdlá hlavní hrdinka a celé to kazila.
Třetí příběh byl moc krásný, poněkud více sentimentální, ale také moc vydařený. Hlavní hrdina se nechtěl ženit, ale hlavně se nechtěl zamilovat. Proč asi?...
Až na tu v pořadí druhou povídku to bylo moc povedené.

havrmoni
14.09.2018 4 z 5

Mě se nejvíc lìbil ten poslední.

modranka
27.08.2012 5 z 5

Ide síce o krátky "harlequinovské" príbehy, ale najlepší z nich bol predsa len od Mary Balogh.

harlekýnky romance historické romance

Část díla