Vánoční pohádky

Vánoční pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51766/bmid_vanocni-pohadky-51766.JPG 5 73 22

Krátké, půvabné pohádky s vánočními a zimními náměty jsou určeny dětem kolem 6 let, především pak začínajícím čtenářům.

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

Vánoční pohádky , 1983

Eva_H1970
03.04.2024 5 z 5

Toto je nostalgie z dětství. I v dospělosti se ke knížce vracím i když formou audia. Nemohu si jí vzdát :)

Booky84
11.12.2022 5 z 5

Milé a laskavé knižní pohlazení, které přináší nádhernou vánoční pohodu. Čteno jako e-kniha.

Lucissia
01.12.2022 5 z 5

To je ta pravá vánoční knížka. Až na jednu či dvě méně povedené pohádky byla celá milá, laskavá a nádherně se mi předčítala. Poslouchali všeci a vůbec nedutali. :-) A vůbec není jen pro děti. :-)

evineckY
03.09.2021 5 z 5

Poslouchala jsem je načtené laskavým hlasem zlatíčka panem Brodským a Nárožným :-)

Uruana
22.03.2021 5 z 5

Ako sa vianočka dala poistit proti pripáleniu- krásná pohádka na YT ve slovenštině keby ste si chceli oživiť.

lucie3725
01.01.2021 5 z 5

Tyhle pohádky jsem objevila až jako dospělá - díky znovuvydání knížky Albatrosem na podzim 2019. A užíváme si je se synem maximálně, stáhli jsme si i audioknihu - geniálně namluvenou pány Nárožným a Brodským. Někdy čteme, jindy je větší chuť na poslouchání, ale pokaždé je to požitek.

jaste
10.11.2020 5 z 5

Pohadka meho detstvi, nejkrasnejsi vanocni pohadky, co kdy vysly.

bibi.r
26.05.2020 5 z 5

Úžasná vánoční kniha plná moderních nadčasových pohádek. Jsem ráda, že se Albatros rozhodl knihu po víc jak 35 letech znovu vydat.
Asi nejvtipnější je pohádky O Vánočce, která se chtěla pojistit proti připálení.

kamila7499
05.02.2020 5 z 5

krásné vánoční pohádky velmi originální a pěkně zpracovani dětem se moc líbí

borupet
09.01.2020 5 z 5

Půvabné pohádky, knížku jsem koupila synovi pod stromeček a teď ji spolu večer před spaním čteme. Nevím, kdo z nás dvou se na čtení těší víc. Pro mě jsou tyto pohádky něčím absolutně novým, překvapivým. Nikdy jsem žádné podobné nečetla. A jsem naprosto nadšená. Vánočka, která se dala pojistit proti připálení mě absolutně dostala a sněhulák Hulák taky.

zuzik1981
02.01.2020 5 z 5

Četla jsem je již jako dítě a nyní čteme s mým synem.Sněhulák Hulák je úplně top.

witiko
29.12.2019 5 z 5

Velmi vtipně, nápaditě napsané pohádky na typické vánoční motivy. Někdy mi připadalo, že pointy jsou málo vypointované (neboli že příběhy končí až moc rychle, často jednou větou), ale jinak krásná atmosféra. Knížka, která jen tak nezestárne.

Knižní střípky
06.11.2019 5 z 5

Konečně jsem se dočkala znovuvydání této kouzelné knihy plné vánočních pohádek, které jsem znala ze svého dětství. I po více než 35 letech má pro mě stejné kouzlo jako kdysi. A jsem za to moc ráda. Aspoň něco se nemění. Aspoň nějaké jistoty zůstávají.
Kniha obsahuje 11 pohádek, ze kterých vyzařuje ta pravá vánoční atmosféra. Jsou plné jemného humoru a originálních příběhů. Myslím si, že kniha udělá radost nejenom dětem, ale i jejich rodičům.

DK197
01.04.2019 5 z 5

Jsem unesena. Vánoční pohádky plné svátečního kouzla, humoru a něhy. Jednoznačně skvost mezi pohádkami, který doporučuji naprosto všem dětem a rodičům. Protože i je to neskutečně zahřeje u srdce a rozlije úsměv po tváři. 100 %

Sablu
23.12.2018 5 z 5

Krásná vánoční pohádky, pohlazení po duši.

neolitka
28.02.2018 5 z 5

Skvělá knížka. Moc se mi líbilo, jak autor využívá dvojsmyslnosti slov.

Juliatta
18.12.2017 5 z 5

Moje dětství. Letos jsem knihu vypujcila v knihovne a jsem naprosto unesena jak se to krasne cte. Nesrovnatelne s dnesnimi rychlopohadkami, ktere nedokazi udrzet pozornost moji, natoz deti.

Kolik
08.12.2016

Na tyhle knizce jsem vyrostl, Skoda, ze se nudelal nejaky novy vytisk. Dnes je draha, velice spatne se shani a stav logicky odpovida roku vydani 1983. Pro deti ale uzasna, vzpominam na ni dodnes a jsem rad, ze jsem ji ted sehnal pro sve vlastni deti.

haaabi
03.03.2016 5 z 5

Nejúžasnější pohádky mého dětství. Škoda, že už knížku nemám, ráda bych ji četla svým dětem... Vzpomínám hlavně na šišku Anežku :-)

kuky921
28.02.2015 5 z 5

Velmi roztomila a jemná knížka o obyčejných vánočních věcech, ale zahalených v pohádkovém hávu. Velice krásné počtení.