Vánoce na sádle a jiné trable

Vánoce na sádle a jiné trable https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362735/mid_vanoce-na-sadle-a-jine-trable-3x9-362735.jpg 3 7 5

Vánoce na sádle vznikly 13.12. 2010 v 19:27 jako první text úspěšného blogu Barbory Topinkové. V průběhu následujících let se k nim přidaly další trable, které byly s vtipem a břitkostí komentovány a publikovány, mj. v časopise Cosmopolitan. Když nasbírala dostatečný počet soukromých katastrof, rozhodla se je autorka shrnout do svého literárního prvosedu. Jedinou ambicí této knížky, vyšperkované půvabnými ilustracemi kreslířky Mariany Francové, je vyloudit na vaší tváři úsměv, ať už jsou vaše současné trable jakékoliv.... celý text

DominaCZ
04.08.2019 1 z 5

Jste nadšeni z popisu předstíraných orgasmů, cestách v tramvaji anebo o tom, že její chlap byl prase a chodil v teplákovce s třemi pruhy.
Hm tomu já nehovím, já na tyhle blogový zápisky moc nejsem, takže mně to nijak extra bájo fantazy vtipný nepřišlo.
Pardon.
Občas se nějaká hláška našla, ale pro nadšení tohle nestačí.
(kresby taky nic moc)

lagina
02.03.2019 2 z 5

Některé texty nebyly špatné, ale u některých jsem se trochu trápila.

alnahu
31.05.2018 4 z 5

Lehká oddechovka na cesty ,psaná vtipně a docela pěkně ilustrovaná. U některých příběhů jsem se moc pobavila. Všechny příběhy nejsou o vánocích ,ale i jiných životních trablech.
Vkládám část pro pobavení:
Dalším drobným trikem k přežití Vánoc s velikostí 32 je nošení oblečení o číslo menší. Co na tom, že v něm vypadáte jako špatně naditá jitrnice. Kdo nemůže dýchat ,nemůže ani jíst. Pokud by někdo chtěl vaši dietetickou snahu sabotovat , přineste si k němu na návštěvu jídlo vlastní. Rozhodně vám bude vděčný za přednášku o zdravé výživě doplněnou skvělými ukázkami sójových náhražek. Mastné a veselé vám všem!
Knihu doporučuji.

LenkaK666
09.05.2018 3 z 5

Taková oddechovka. Je tam hodně znát blogový styl psaní, což mně nikterak nevadí. Knížka se pěkně svižně čte, je vtipná, takovým tím ženským způsobem. Moc se mi líbí perfektní ilustrace, na těch jsem mohla oči nechat :-)

ejwa1937
25.12.2017 4 z 5

K přečtení nejen o vánocích, i když u nás se to zrovna sešlo. Vtipné a krátké příběhy, ve kterých se s pousmáním najdeme, alespoň částečně, všichni. Ráda doporučuji :)

2018  68%Jak zhubnout těch blbých 6 kilo
2017  75%Z lehu k běhu... od pondělka začínám
2017  63%Vánoce na sádle a jiné trable

Kniha Vánoce na sádle a jiné trable je v