Vandry s bejkem

Vandry s bejkem https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61980/bmid_vandry-s-bejkem-mFZ-61980.PNG 4 14 2

Druhé (doplněné a aktualizované) vydání legendární prvotiny cyklodobrodruha Honzy Vlasáka. Když vyšla poprvé v roce 1995, stala se pojmem a "Bejk" známým mezi cykloturisty. Autor mezi tím napsal další knihy, ale legenda se vrací...

gemi
08.09.2019 4 z 5

Hodně popisné a "skákavé". Autor plynule navazuje jeden zážitek na druhý, aniž by mezi nimi byl nějaký smysluplný přechod. Čtenář se pak v textu trošku ztrácí a chvíli trvá, než si uvědomí, že autor už zase píše o něčem jiném. Jinak je to ale cykločundrácký deník, takže paráda. :-)

Milonak
30.01.2019 1 z 5

Já se bohužel nepřidám k vysokému hodnocení ostatních čtenářů. Tyto typy knih mám moc rád a již jsem jich několik četl, ale tato mě nezaujala. Na vině je zejména způsob psaní Honzy Vlasáka - píše v krátkých, často úsečných větách a je to absolutně nečtivé. Obsah je celkem zajímavý, ale v kombinaci s již zmíněným stylem vyprávění pro mě nudný. Škoda, přesně takovýmto dobrodruhům fandím.