Stínem políbená

Stínem políbená https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36025/bmid_stinem-polibena-TWv-36025.jpg 5 1911 167

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Domino

Shadow Kiss , 2008

Mruskulka
09.03.2015 5 z 5

Je neuvěřitelné, jakou má tato autorka představivost. Opět přišla s něčím novým, co zaujalo, zakouslo se do Vás a nepustilo. Přečteno skoro jedním dechem.

Džady92
07.03.2015 5 z 5

Ze začátku se to hrozně táhlo, ale ten konec!! Ten měl grády. Dimitrij- Bože, tak strašne jsem doufala, že to nějak zázračne přežije, ale nakonec se z něho stane strigoj, opravdu? Autorka mě neskutečně naštvala :). Po přečtení každé knihy z této série jsem se hned vrhla na další, ale teď musím čekat, kdy se zase dostanu do knihovny-to čekání mně zabije.:D

Laf
27.01.2015 4 z 5

Tenhle díl? To bylo opravdu něco. Pořád nějaká akce a převraty. A konec? Je mi líto, jak to dopadlo a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.

Haldasha
15.01.2015 4 z 5

Konecne se zacalo dit neco zajimaveho. Jen se mi nelibilo jak autorka porad dokola omyla kdo je Dhampyr, kdo je moroj atd.,to uz mi leze na nervy. A to co udelala Dimitrijovi to ji neodpustim. Necekala jsem to, cekala jsem ze se to vyvine uplne jinak :-(

1259
02.01.2015 5 z 5

Je hrozné, když do toho Rose s Dimitrijem konečně praští, a z Dimitrije stane se Strigoj.

Rečna
20.11.2014 5 z 5

Celá tato série je fantastická :))

Terry.89
12.11.2014 5 z 5

S každým dílem jsem zvědavější a zvědavější. Dočtu jeden a hned hup na další :)

risisisi
11.11.2014 5 z 5

Některé chvíle jsem se třásla vzrušením (doslova), jako když Christian a Rose spojily síly, ale i smutkem, když zajali Dimitrije. A to vím, jak to skončí! :D Myslím, že si rozhodně 5* zaslouží

Samira
22.10.2014 5 z 5

Skvělá série, ačkoli se u tohoto dílu začátek nerozjížděl úplně nejrychleji, tak závěr knihy měl takové grády, že strčil předchozí do kapsy. Dočkali jsme se boje, který byl úžasně popsaný, intimností a šokujícího závěru. Moc se těším na další díl. Doporučuji!

Roselunda 1928
21.10.2014 4 z 5

COŽE? Z Dimitrije... mám zkažené dědství! :( :)

LadyGaga
18.10.2014 4 z 5

Nemohu si pomoct, ale tenhle díl mi zlomil srdce :-/ Mám doma půjčený i 4. díl VA, ale nějak nemám chuť ho ani rozečíst :-/ Jsem smutná z toho, že z Dimitrije se stal Strigoj a že Rose opouští Akademii. Ach jo...

Katela
13.10.2014 3 z 5

Možná brak, ale super brak... prostě mě to chytlo. A s tím nic nenadělám!

Ivy
28.09.2014 5 z 5

Né. Mockrát děkuji, Richelle zlomila jste mi srdce. Takhle to přece nemůže skončit! A když si představím, že k dalšímu dílu se dostanu až zítra odpoledne v knihovně... achjoooooo. Zrovna ta situace, kdy beru všechny kecy na spoilery zpět a jsem v pokušení si přečíst jak to dopadne, doufám, že odolám aby nepropásla ten úžasný příběh o který bych přišla kdybych si přečetla pár vět o tom jak to dopadne.

Karolína18
15.09.2014 5 z 5

Hned po přečtení jsem musela sáhnout po čtvrtém dílu, protože - sakra! - takhle to přeci nemůže skončit. V životě jsem si nemyslela, že by mě dokázala dojmout kniha o upírech! Ale opak je pravdou, do pláče jsem vážně neměla daleko. Nemůžu se dočkat pokračování. V této sérii je tolik zvratů a nečekaných událostí. Strašně se mi líbí, že autorka dokáže stále vymýšlet nové postavy, vlastnosti, dovednosti nebo důvody různých událostí. Konečně se v tomto díle také stalo něco mezi Rose a Dimitrijem. Prostě jsem si to naplno užila.

Red-haired
15.09.2014 5 z 5

Po dočtení knihy jsem samozřejmě zapomněla úplně na všechno, co se dělo předtím, protože mě konec naprosto šokoval. Takže se Rose vydává na dalekou cestu, aby zabila někoho, koho miluje? Fajn, tak tohle přece nemůže nechat nikoho chladným. Okamžitě jsem začala číst další díl, přece jsem takovou záležitost nemohla nechat nedořešenou.
Vážně povedený díl plný akce a napětí a samozřejmě naprosto šílený závěr knihy, který celou knihu vynesl o stupeň výš.
Mimochodem: Rose a komunikace s duchy? Pecka!

1v8na
03.09.2014 3 z 5

Příběh byl velmi napínavý, moc se mi líbil. Jen mi je líto strašně moc Dimitrije. Těším se na další pokračování.

Pedruska01
21.08.2014 5 z 5

Vtip, napětí, akce, sarkasmus, Rose, Dimitrij a další to je prostě nejlepší kombinace. Prostě VA!!! :D To je moje. :)

Betnka81
17.08.2014 4 z 5

Tato kniha semi zatím líbila nejvíc a jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

anishta
07.08.2014 5 z 5

Pecka, to mě baví! Hned přecházím k dalšímu dílu a tajně se modlím, že to ještě bude jinak, než to vypadá.

lucinka653
01.08.2014 5 z 5

Zatím nejlepší knížka :) Bylo tam všechno v co jsme doufala napětí i romantika není nic, co bych na tomto díle změnila.