Stínem políbená

Stínem políbená https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36025/bmid_stinem-polibena-TWv-36025.jpg 5 1905 166

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit! Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Domino

Shadow Kiss , 2008

Baraliska
Baraliska
19.06.2016 5 z 5

Překrásný další díl. Moc moc se těším na další díl. Zajímalo by mě, jak to s nimi skončí. Doufám, že něco vymyslí a zůstanou tak spolu. Byla by katastrofa, kdyby to bylo jinak.

plutóňanka
plutóňanka
25.05.2016 5 z 5

Ten konec! Bylo mi jich strašně líto. Tak nějak jsem se nemohla zbavit dojmu, že přesně tohle autorka celou tu dobu plánovala, už od prvního dílu. Jsem zvědavá co bude dál, už mám nějaké tušení.

Aríka
Aríka
19.05.2016 5 z 5

Jsem zvědavá, co bude dál :o Je mi líto Dimitrije, ale chápu, že by se děj jinak nikam neposunul.

Sofi_123
Sofi_123
11.05.2016 5 z 5

Já tuhle sérii miluji. Hned po prvním dílu jsem si hrozně oblíbila. Tento díl byl taky úžasný. Též dávám 5/5.

Lee7
Lee7
25.04.2016 4 z 5

Třetí díl byl skvělý, zaujal mě a navíc konec. To jsem vůbec nečekala! Zápletka, rozhodnutí a duchové, jsem zvědavá jak se bude děj vyvíjet dál. ;)

simi28
simi28
28.03.2016 5 z 5

Jako vždy úžasný díl. Pro mě zatím nejlepší z celé série. Pořád se tam něco dělo, nikde jsem se ani trochu nenudila. A ten konec?! Úplně mě šokoval a já teď jen potřebuji vědět, jak to všechno dopadne.

pejty
pejty
07.03.2016 4 z 5

Nemůžu si pomoct, ale musím říct, že toto je zatím ten nejslabší díl z této série co jsem četl. Děj je moc rozvleklý a dlouhou dobu se tam nic moc neděje (teda aspoň nic extra napínavého, nebo zajímavého). Musím ale ocenit, ten nápad s duchy a hlavně velmi napínavý závěr s celkem překvapivým rozuzlením.

adela3429
adela3429
22.02.2016 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů celé série. Nesmírně jsem se bavila i při re-readingu a nedokázala se odtrhnout.

Anka.
Anka.
15.02.2016 5 z 5

Jsem odhodlaná tuhle sérii přečíst, vážně.. Na třetí díl jsem se těšila, ale zároveň jsem se toho strašně bála. Věděla jsem, čeho se dočtu. Četla jsem recenzi, komentáře, spoilery.. Přesto jsem doufala, že ta knížka, kterou držím v ruce bude, jiná než ty všechny vaše. Že se kvůli mně sama přepíše. Nestalo se...
Kéž by to byla jen nějaká laciná slaďárna, kde všechno končí dobře pro všechny... I pro Dimitrije a Rose. :( Slzička ukápla
Každopádně, za mě super počtení. Zvládla jsem to za necelé dva dny :D napínavé, vtipné, vášnivé, boží, ale i smutné...:( :D jsem zvědavá na další díl... Díky bohu, že už všechny díly vyšly, a nemusím nekonečně dlouho čekat, až se nakladatelství k něčemu rozhoupe :D

Babsie
Babsie
03.02.2016 5 z 5

Skvělý díl, kde se pořád něco děje! Nápad s duchy mě opravdu zaujal a celá kniha mě hodně bavila. Na konci jsem i brecela:D:)

Laurel
Laurel
18.12.2015 5 z 5

Tak jsem si po dlouhý době zase krásně poplakala. Pořád tomu nemůžu uvěřit... Sice jsem věděla, že se to stane- mé kamarádky jsou fakt velký svi... ehm, kazisvětové- ale i tak mě to dost dostalo :(( A akorát to všechno začalo tak krásně vycházet! :( Rose naprosto chápu. A obdivuju jí. A Dimitrije... A Adriana! Musím jít- jdu se zabalit do deky, s čajem s ruce (a samozřejmě s dalším dílem) si sednu do kouta a pomalu to budu rozdýchávat. :( :3

mStationka
mStationka
31.10.2015 3 z 5

To jako vážně? ..Nemůžu prozradit děj..ale slza ukápla..jen jsem zvědavá jak to tedy bude dál.. chápu ji..pro někoho koho milujete..to musíte udělat.....díl mi přišel čtivější..pokud to takhle půjde dál...a duchové..dobrý nápad...

Haňulec
Haňulec
18.10.2015 4 z 5

První polovinu knihy jsem přelítla, ani nevím jak, ale potom nastal zlom a já ani nevím jak jsem knihu dočetla. Začetla jsem se do děje a velmi se mi jiskření mezi Rose a Dimitrijem. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál.

AylinLeto
AylinLeto
09.09.2015 5 z 5

To jiskření mezi Rose a Dimitrijem je prostě něco úžasného. Mám ráda motivy zakázané lásky, ale málokdy je příběh vymyšlený a napsaný tak dobře, jako v případě Vampýrské akademie. Příběh není předvídatelný a vlastně nevíte, co bude dál. Budou spolu, nebudou spolu...První jsem viděla film a samozřejmě že mě hned jejich lovestory zaujala a našla jsem si jak to s nimi bude, ale i tak hltám knížky jedním dechem, protože chci vědět, jak se k určitým bodům dopracují.

135
135
08.09.2015 3 z 5

Miluju ADRIANA.nemůžu si pomoci.Adrian je sympatická, charizatická, sexy, vtipná, trochu neohleduplná, drzá postava, která mě potěšila!Nesouhlasím s Rose.
SPOILERY:
Je blbá že odešla. Opustila Lissu, Christiana, Adriana...jen kvůli muži, se kterým stejně nemůže být.Nechápu ji!To s Dimitrijem je mi sice líto, ale nijak extra.Mám radši Adriana Ivaškova.No.., co jinak napsat?????Možná to, že s tím Masonem je mi to líto.Skoro jsem brečela!Chudáček.Tato kniha si za děj, námět a postavy zaslouží tři hvězdy.

little-dream
little-dream
24.06.2015 4 z 5

Třetí díl mě moc bavil, ale jako většina ho nedokážu označit za nejoblíbenější, protože pořád čekám od Richelle něco lepšího a vím, že ona to dokáže! :)
Každopádně je to jeden z těch skvělých dílů a kousků skládačky dokonale vymyšleného příběhu :)

klarik
klarik
21.04.2015 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že asi budu zklamaná. Hrozně se táhl a moc mě nezaujal, ale pak....BOMBA! Vážně jsem netušila, že by mě to mohlo tak překvapit a pohltit. V jednu chvíli jsem až uplně ztratila slov, což moc věcí nedokáže :-). Nemůžu se dočkat dalšího příběhu Rose.

Jamka
Jamka
06.04.2015 5 z 5

Perfektní, víc se k tomu asi nedá napsat. Samozřejmě tu nechci nic vyzradit, ale docela mi to vzalo dech :)

Roselunda 1928
Roselunda 1928
24.03.2015 4 z 5

Zase o malinko lepší :) Dimitrij... už to není ten Dimitrij jako v prvním díle. Choval se jinak. Rose je super :D a bude mi po dočtení chybět. A konec.... wow :D

Mruskulka
Mruskulka
09.03.2015 5 z 5

Je neuvěřitelné, jakou má tato autorka představivost. Opět přišla s něčím novým, co zaujalo, zakouslo se do Vás a nepustilo. Přečteno skoro jedním dechem.