Mrazivý polibek

Mrazivý polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31457/bmid_mrazivy-polibek-uuG-31457.jpg 5 1983 160

Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Domino

Frostbite , 2008

Jája92
Jája92
21.07.2020 5 z 5

Těšila jsem se na pokračování knihy, které mě opět potěšilo.

Cress
Cress
28.06.2020 5 z 5

Tahle knížka je od Richelle Mead, takže je nemožné, aby se mi nelíbila. Není perfektní, ale pro mě bude tahle série vždycky nejlepší série na světě. Kniha se točí převážně kolem romantiky, ale ke konci se dostane i na akci. Pokud jste to nečetli, rozhodně to napravte.

vladka16
vladka16
20.06.2020 5 z 5

Jsem napnutá jako kšandy,paráda...

Catyna
Catyna
11.06.2020 5 z 5

Parádní série

Lilit15
Lilit15
25.03.2020 5 z 5

Už mi celkem začínalo lézt na nervy, jak jsou Lissa a Christian pořád spolu, tak nějak jsem Rose chápala. Možná, že kdyby si víc pokecala se svou kamarádkou mohlo všechno skončit jinak, ale taky záleží jak se na to díváte vy. Třeba by se i tak nic nezměnilo..Nevím.. Adrian.. wow to je zajímavá postava. Tak jako Rose se nemohu od něj odtrhnout, taky mě dokázal zaujmout. Naprosto netuším co od téhle postavy očekávat, tak snad se toho dozvím víc v dalším díle.. xdd
Rose a její matka jsou si tak strašně charakterně podobné.. ,že je to až k nevíře xdd co víc dodat..
Knížka byla úžasná a já se hned vrhám na další díl !!! Xdd

janik6969
janik6969
06.03.2020 5 z 5

jsem ve věku, kdy bych už nemusela číst knížky pro puberťáky, ale téhle sérii se nedá odolat, je prostě fantastická, přímo ji hltám

Audrina
Audrina
27.12.2019 4 z 5

Občas přemýšlím nad tím, jak jednodušší by svět byl, kdyby si lidé dokázali v klidu sednout a o všem si promluvit...o čem by pak ale byly knížky o puberťácích?

Kacennnka
Kacennnka
03.11.2019 4 z 5

Objevuje se tu postava Adriana Ivaškova, takže boží. Tečka.

Lucka1355
Lucka1355
31.10.2019 5 z 5

Mrazivý polibek je druhý Díl trilogie vampýrská akademie od užasné autorky richelle mead. Opět zase úžasné čtení ve kterém nechybělo opět zajímavé zvraty, akce a samozřejmě nové seznámení s novými hlavními postavami. Škoda jen že se nechystá filmové zpracování tohoto dílu, bylo by to určitě super.
Nejoblíbenějšími hlavními postavami jsou pro mě opět rose a dimitrij.
Rozhodně doporučuji tento druhý díl přečíst.

marianna7090
marianna7090
03.10.2019 5 z 5

Mám pocit, že každou knihou bola táto séria lepšia a lepšia. Rose je dospelejšia a Dimitri je... No... Proste Dimitri. Je to poklad.

Krista69
Krista69
06.06.2019 5 z 5

DOPORUČUJI

Ciarra
Ciarra
21.05.2019 5 z 5

Nezklamala, pěkně se to rozjíždí, jdu na 3. díl.

Lalina3
Lalina3
19.05.2019 4 z 5

Tak nevím. Všem se druhý díl líbí víc, ale mně přijde slabší. Až skoro úplně do konce se tu prakticky nic neděje a pak se všechno zase stane až moc rychle.
Velmi kladně ale hodnotím konec, že ne všechno dopadlo jako v pohádce, ale prostě reálně.
A samozřejmě je kniha šíleně čtivá :))

Ivka14
Ivka14
11.05.2019

Pokračování mě nebavilo a do dalších dílů se nebudu ani pouštět. Což je škoda, protože slyším na tuhle sérii jenom samé chvály.

DannyLady
DannyLady
27.12.2018 5 z 5

Pokračování příběhu mě strhlo a nepustilo. Nabídlo pár nových a zajímavých postav. Příběh sem hltala a za jeden den bylo po knize. Příběh byl ještě víc strhující jež první díl a na konci jsem brečela jak želva. Milostným příběhem Rose a Dimitrije sem naprosto posedlá.

Twinny
Twinny
27.12.2018 4 z 5

Druhý díl začíná celkem drsně. Vlastně celý je drsný. To, čeho se Rose bála, čemu úspěšně unikala bez ochrany strážců, ji dostihlo. Nakonec se Rose dostane jedné z nejvyšších poct v životě dhampíra.

2013

Hoshi
Hoshi
04.11.2018 5 z 5

Druhý díl byl působivý, čtivý, nabitý akcí a plný překvapení. Konec knihy mě nadchl a asi každý si jej tajně přál.

monita333
monita333
19.10.2018 5 z 5

Konečně jsem dohrabala k tomu, abych si přečetla druhý díl :D musím říct, že mě překvapil. Nemůžu úplně říct, že je lepší jak 1. Pro mě jsou tak nějak nastejno. Ale tady? Střetnutí se Strigoji už ve druhém díle.

Líbí se mi jak se postavy vyvíjejí a vztahy mezi nimi. Jsem moc zvědavá, jak to bude dál :D

Všechny nás v knize zasáhlo a já vím, že jsem nad touto sérií nebrečela naposledy...

No nic, jdu do svojí knihovničky pro třetí díl ;)

MIA-chan
MIA-chan
04.10.2018 5 z 5

Ještě lepší než jednička. Miluji tuhle sérii. Moc chci, aby byli Rose a Dimitrij spolu. A jestli nebudou, tak přísahám, že pojedu za Richelle Mead a osobně jí dám co proto :D

Lethania
Lethania
02.09.2018 5 z 5

Pokračování Vampýrské akademie je snad ještě lepší než první díl. Trochu akce, trochu romantiky, trochu všeho.