Stopa krve

Stopa krve https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39409/stopa-krve-39409.jpg 3 19 2

Mnozí obyvatelé vesnice ještě spali, když Rani vyrazil, aby sesbíral střepiny fémového soudu. Jeho krev byla klíčem ke kamennému obelisku uprostřed vesnice. Šest dalších, stejných obelisků se tyčilo nad ostatními horskými vesnicemi. A v každé vesnici existoval mladý chlapec nebo muž jako Rani. Ta hrůzná úloha se dědila z generace na generaci. Před Ranim dělal to samé už otec, děd a praděd. Tomu určení se nedalo uniknout…... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Blutspur

n.ezn.amy
06.02.2024 1 z 5

Lilith dál pátrá po Landruovi, který je ovšem obklopen svými věrnými upírskými otroky a není jednoduché jej dopadnout. Po minulém zklamání z předchozího dílu nechápu proč, ale vrátil jsem se k této sérii. Zbytečná ztráta času, zmatený děj, který přeskakuje mezi množstvím jiných osob v knize, hodně vražd a zabíjení, ovšem popsané dost jednoduchým způsobem. Pokračování této série je pro mě velké zklamání

Pasadenka
29.10.2017 3 z 5

Další skvělý díl. :) Karty jsou rozdány, hlavní záporák si jde tvrdě za svým a samozřejmostí je drobenkové sypání v podobě všudypřítomného sexu. :) Docela mě tento seriál baví. Taková pohádka pro dospělé. :)

Adrian Doyle (p)
německá, 1960