Války bohů a lidí

Války bohů a lidí

Třetí kniha ze Sitchinových "Kronik Země". Dávno předtím, než člověk válčil s člověkem, bojovali mezi sebou bohové. A tak války člověka vskutku započaly jako války bohů. A války bohů, kteří se chtěli zmocnit naší Země, započaly už předtím na jejich vlastní planetě. Tak se stalo, že první lidská civilizace padla za oběť nukleární zkáze......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26699/valky-bohu-a-lidi-26699.jpg 4.619

Kronika Země (3.)

The Wars Of Gods And Men (1985)

Mytologie, Záhady
Vydáno:, Dobra

mi-380

Před lety jsem byl nadšeným čtenářem Dänikena a Součka. Sitchin jejich tušení mimozemských civilizací posouvá na novou úroveň. A to s pomocí porovnávání obrovského množství informací z dávných mytologií Egypťanů, Řeků, Sumerů, Peršanů, Asyřanů a mnoha dalších národů úrodného půlměsíce. Jeho znalosti jsou neuvěřitelné, jeho vývody originální, jeho překlady dávných textů (údajně) šikovně přizpůsobené jeho vizi. Výsledkem je báječná teorie o zrození homo sapiens a kdo by ji odmítal, ten může mít dobrý pocit z toho, že získal dokonalý přehled o polyteistických náboženstvích. Tohle ve wikipedii nenajdete: 75% (zatím 18 hodnotících je na 92 procentech).

Ikkju
22.08.2016

Neskutečný fičák, při čtení mám pocit, že letím raketoplánem těsně nad povrchem země, ale pokaždé se mi podaří propást tu chvíli, než se stroj vznese a nabere rychlost (jak na to všechno autor vůbec přišel)

Fanfanka
31.01.2013

Potopa sveta,Trojská vojna,zničenie Sodomy a Gomory...Su za najvačšie pohromy sveta zodpovedný obry zo vzdialených svetov?
Dych vyražajuca knižka

záhady