Válka s láskou

Válka s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460194/bmid_valka-s-laskou-iha-460194.png 4 217 47

Love Aldridgeová je rozvedená s obrovskou částkou výživného na svém bankovním účtu. Potkává Juda Warnera, nového souseda. Jude celý život tvrdě pracoval. On a jeho sestra měli smutné dětství a Jude dělal vše, co mohl, aby ji chránil a podporoval. Sestra je svobodná matka dvou dětí, jedno je nemocné, což stojí peníze, které nemají. Hunter, exmanžel Love, učiní Judovi nabídku, kterou nemůže odmítnout, protože potřebuje peníze. Má uškodit Love. Přestože je Jude slušný a podvádění lidí se mu protiví, souhlasí. Cítí se ale provinile a je odhodlaný přiznat se a doufá, že ho Love pochopí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

War and Love , 2018

V.Marie
14.11.2021 5 z 5

Hezké čtení na propršené odpoledne. Kniha je taková klasika, docela předvídatelné. Některé věci mohly být více rozepsané, ale v konečném důsledku jsem spokojená. Už jsem si myslela, ze autorka ztratila nit poté, co jsem si přečetla Sliby Chyby.
Určitě si to ráda přečtu znovu. ;)

Mikuše-Ivet
10.11.2021 5 z 5

Po dlouhé době jsem si čtení knihy užila

wielka
07.11.2021 2 z 5

Rychle, bezne, nenapadite a rychlo ukoncene.

Ketfl
01.11.2021 4 z 5

Vůbec nerozumím jedné věci. Od autorky jsem před pár dny dočetla knihu Sliby chyby a to se absolutně nedá s touto knihou srovnávat. Jako nebe a dudy. Napsala vůbec tyto knihy ta samá autorka? Protože kniha Sliby chyby děs, ale tohle bylo opravdu velice pěkné. Příběh za mě povedený, skvěle se to četlo, hlavní postavy sympatické, zajímavá zápletka. Jako jo, čtenář nemůže očekávat nějakou vrcholovou literaturu, ale bylo to opravdu pěkné, hezky a svižně se to četlo. Takto bych si představovala další knihy od této autorky, tak snad. Už nevím, jestli se mám na nadcházející knihy těšit nebo ne, protože tohle jsou pro mě velice zajímavé výkyvy v psaní.

Kudík
30.10.2021 4 z 5

Zajímavá zápletka s mírným napětím, kdy při čtení čekáte až to praskne, protože víte, že se tak stane. Love i Jude jsou sympaťáci s "nohama na zemi". Přesto mi Huntera bylo líto...., i když si myslím, že peníze až tak charakter nemění, jen se začne více projevovat. Smutné bylo i to, že ani neznal vlastní ženu. Jako romantická pohádka pro velké holky ideální.

petusska01
25.10.2021 4 z 5

Nie zlé, nie dokonalé. V podstate veľmi príjemný príbeh, Love bola super ženská, Jude veľmi príjemný chlapík. Ničím nejako zvlášť nevynikali ani nezaujali, až teda na Huntera, ten vyvolával veľmi silné emócie vo mne, samozrejme negatívne. Ostatné časti knihy sú v podstate milé, viac menej nevyvolávajúce vo mne akékoľvek pohnutie alebo emócie, což je trošku škoda. Celkom mam dojem ze tam všetko išlo tak po povrchu. Ale na zimné večery môže byť.

Blaufik
23.10.2021 4 z 5

Rozhodně se nejedná o žádnou "vysokou" literaturu, příběh je předvídatelný, ale přesto se jedná o knihu, která vás bude bavit, bude se báječně číst a co je hlavní, krásně si u ní odpočinete od naštvaného šéfa nebo ukřičených dětí.

A přesně pro takové chvilky jsou tyto knihy ideálními společníky. Já jsem s knihou strávila báječné odpoledne a vám ji rozhodně doporučuji k přečtení, pokud si rády oddychnete přesně u tohoto typu příběhů.

havrmoni
22.10.2021 5 z 5

Napnutá jak kšandy. Tak bych zhodnotila své pocity při čtení. Já totiž vím co Love ne a tak čekám kdy to praskne a jak. Musím říci, že mě to bavilo i to prozrazení nakonec nebylo tak hrozný, jak jsem se bála. Tahle autorka se mi docela dobře čte.

nikca3976
20.09.2021 3 z 5

Měla jsem od knihy trochu větší očekávání,ale nebyla špatná a ani neurazila.Přišlo mi to takové odbyté a děj byl nějak moc rychlý…obě postavy mi byly od začátku hodně sympatické,hlavně teda Love…měla jsem ji radši než Juda,i když teda byla dost naivní..tenhle příběh skvěle vystihl jak 1. Prachy kazí charakter viz. Hunter (Lovin ex) a 2. Odkládání některých záležitostí se sakra nevyplácí

maafa
17.09.2021 4 z 5

Narozdíl od autorčiny série P.S. mě Jude a Love vcucli jako malinu a vyflusli mě po pár hodinách s připitomělým úsměvem na tváři:).
Ačkoli je tento příběh z říše snů pro dospělé holky, je svěží, neotřelý, dojemný.
Jsem moc ráda, že jsem si ho v knihovně mohla půjčit, a nebýt obálky, která podle mě nemá s Judem vůbec nic společného a k příběhu se absolutně nehodí, dala bych ve svém skromném hodnocení plný počet. Ale stejně si jí asi časem koupím:)...

Mistylady
15.09.2021 4 z 5

Mínus jedna hvězdička za obálku...fakt nechápu trend dát na obálku úplně jiného chlapa než je pak v knize popsán. To mi trochu kazí ten zážitek ze čtení.

Majka1979
10.09.2021 5 z 5

Zo začiatku sa to zdalo ako láska. A iba zdalo? Ktovie ako to Jude bral...

Stavať svoje šťastie na klamstve sa nevypláca. O tom sa presvedčí aj Jude, ktorý sa rozhodne zarobiť si tým, že pomôže exmanzelovi Love. Nepoznal ju, nevedel o nej nič, len jej mal popliesť hlavu, zobrať si ju a opustiť ju.

Nevidel, čo za tým je, nezaujímal sa o to až kým ju nestretol. Tá žena bola úplne iná ako mu ju jej ex opísal.

Avšak lož má krátke nohy. Love sa dozvedá od asistentky svojho ex, akú špinavú hru sa s ňou rozhodol jej ex spolu s Judeom hrať.

Pomsta bude sladká. Ale naozaj to zostane len pri nej? Nebude neskoro na nenávisť?
A čo jej ex? Prejde mu to len tak?
Dokáže Love zaútočiť tam, kde by nikto nečakal?

Určite som rada, že som si knihu prečítala a rada sa k nej niekedy vrátim. Môžem len odporúčať :)

astra3
09.09.2021 4 z 5

Za mě trochu slabší díl.

Myška43
06.09.2021 5 z 5

,, Měl jsem to vědět od začátku, že War a Love, tedy válka a láska, zkrátka nepatří k sobě. Nepatří ani do stejné věty."

Tak tohle byl naprosto úžasný a originální příběh. Dokonce bych uvítala, kdybych ho mohla v budoucnu shlédnout na plátně kin.
Knihu jsem přečetla během jízdy vlakem na Moravu, za doprovodu kapely Deep Purple. Takže úžasná kombinace a příjemný relax.
Všem romantickým duším vřele doporučuji.

,,Člověk jestliže si něco přeje, je pánem svého osudu"

Jita160
04.09.2021 5 z 5

Zajímavý námět o kterém často nečtu.
Kniha mě nutila číst,protože jsem si říkala,že to ke konci bude pěknej průser až vše praskne .
Líbivé,milé prostě skvělé čtení na konci léta.
Romantickým duším mohu jen doporučit.

jani.ruzicko
26.08.2021 5 z 5

Super! Neokoukaná zápletka, psáno z obou pohledů. Krásně to plynulo, nebylo tam nic navíc, takže za chvíli přečtené =)

MamaKnihomolka
25.08.2021 4 z 5

I přesto, že nemám ráda obličeje na obálce a tato se mi vážně nelíbí (pokud to má být Jude, tak jsem si ho celou dobu představovala úplně jinak), tak mě anotace natolik oslovila, že jsem si knihu prostě musela přečíst.
•••
Už vlastně od začátku člověk ví, o co v příběhu půjde, ale dál žádné okolnosti předvídatelné nejsou. Zápletka je originální a celý příběh moc dobře vymyšlený.
Kapitoly se střídají z pohledu Love a Jude, což mám moc ráda. Je skvělé vidět oboum hlavním postavám do hlavy a vědět co si o daných situacích myslí a co prožívají. Občas mi přišlo, že jsou některé dialogy (zvlášť ke konci) takové utnuté a že mi v nich prostě něco chybí na vysvětlení nebo ukončení konverzace.
•••
Co se týče postav, tak nemůžu nic vytknout. Sympatické, skvěle vykreslené a charakterově moc dobře popsané.
Text se četl sám, písmo tak akorát velké, celková sazba je vyvedená a stránky lítají pod rukama. Jsem moc ráda, že jsem si knihu mohla přečíst a vážně jsem si příběh moc užila.
•••
Autorka už napsala sérii P.S., o které vím a mám ji dlouho ve čtečce a stejně tak dlouho se na ni chystám. Válka s láskou mě navnadila ještě víc a věřím, že v blízké době se do série pustím.

ivusiacik
24.08.2021 3 z 5

Za mna takto: namet dobry, neokukany, sviezi, ALE bolo to strasne nudne napisane, oproti ostatnym kniham od Renshaw bola tato pre mna nezazivna. Ku koncu, ked uz bol jasny happy end, som sa musela nutit docitat to. ‍️

petulkapeta
23.08.2021 5 z 5

Včerejšek je pryč. Zítřek neexistuje. Jediné, co máme, je teď a tady, tohle
ticho před bouří.

„Ale chci, abys věděla, co je podstatný. Něco jsi
ke mně cítila? To bylo skutečný. Cítil jsem to taky.“

Chybí mi její nenasytné ruce na mém těle, když si ráno čistím zuby.
Chybí mi teplo jejího těla pod studenou přikrývkou.
Chybí mi její nakažlivý smích. Prohlubně nad jejím dokonalým zadečkem.
Chybí mi její pihy na levé ruce, které dohromady vytvářejí srpek měsíce.

Fakt užasna kniha, pro mě nejlepší od autorky...
Bylo videt ze Love videl byvaly jinak nez jaka ve skutecnosti byla...Jude ji poznal a vedel jaka byla doopravdy...

happy19
23.08.2021 5 z 5

Nejlepší kniha od autorky ♡
Četla se krásně..plynule..prostě svěží..☆

„Štěstí pokaždé nepřichází s vytrvalostí – s tím, o co se snažíme a čeho nakonec dosáhneme. Štěstí naopak často přichází s tím, co vůbec neočekáváme, a přesto se s tím pokorně smíříme.“

přátelství láska peníze nemoci zrada rodina rozvod

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze
2018  77%Absint
2019  83%PS: Chybíš mi
2021  80%Válka s láskou

Kniha Válka s láskou je v