Válka bez konce aneb Krátký smutný příběh o dlouhé válce proti drogám

Válka bez konce aneb Krátký smutný příběh o dlouhé válce proti drogám

Publikace vypráví příběh "Války proti drogám", kterou K. Evans označuje za nejdelší válku novodobé historie. Ukazuje její kořeny a široké veřejnosti odhaluje dosud většinou neznámé skutečnosti o počátcích kriminalizace drog ve Spojených státech i o tom, jakým způsobem byla "Válka" exportována do celého světa. Autor rovněž mapuje nástup nových syntetických drog a vytvoření moderního obchodu s drogami. K. Evans, soudce nejvyššího soudu ve Velké Británii, po deset let žijící ve Spojených státech, a nyní na odpočinku ve Walesu, mnoho let pracoval s mladými "delikventy", které obhajoval před soudem. Na základě své praxe a odhalených historických skutečností požaduje legalizaci měkkých drog a změnu celkového přístupu společnosti k drogové problematice....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28799/valka-bez-konce-aneb-kratky-smutny-pribeh-o-dlouhe-valce-proti-drogam-28799.jpg 4.77

Longest war

Literatura naučná, Historie
Vydáno:, Volvox Globator

Geret
21.08.2013

Četl jsem to asi před pšti lety pamatuju si, že mě to docela dostalo. Ale asi to budu muset dát ještě jednou, z dnešní perspektivy si nejsem jistý objektivitou díla

spdb

Fakta bez zbytečného emocionálního náboje,. Důvody, proč a jak vznikala kriminalizace drog a jak se tato politika rozšířila do celého světa.

konopí drogy

Autor knihy