Valentinky: Naslouchej svému srdci / Bláznivé Valentinky / Já chci hrdinu / Hartzová a Flowers https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111198/bmid_valentinky-DUs-111198.jpg 4 3 0

Čtyři příběhy od různých autorů ke svátku zamilovaných. Naslouchej svému srdci (Katherine Arthur) Jamie vlastní květinářský obchod a velmi si zakládá na své samostatnosti. Jednou, krátce před Valentinkami, však do obchodu vejde muž jejích snů. Bláznivé Valentinky (Debbie Macomber) Děti a matka nutí krásnou (a ne vlastní vinou rozvedenou) třicátnici Dianne, aby si našla partnera. Když už ne pro život, alespoň na slavnostní večeři k Valentýnám. Já chci hrdinu (Leigh Michaels) Do Laurenina klenotnictví vejde muž, o kterém mluví celé město - slavná hvězda Hunter Dix. Nakoupí nějaké drobnosti a dá Lauren lístek na svůj koncert. Ale to není zdaleka všechno.......... Hartzová a Flowers (Peggy Nicholson) Pan Flowers se vetře do Joanniny televizní show, aby propagoval svou knihu „101 rad, jak získat srdce ženy svých snů“ A uzavře s diváky sázku, že do Valentinek získá přesně podle těchto rad Joannino srdce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Listen to your Heart; My Funny Valentine; Some Kind of Hero; Hartz & Flowers , 1991

Autoři knihy

Debbie Macomber
americká, 1948
Leigh Michaels
americká, 1954
Peggy Nicholson
americká, 1950

Kniha Valentinky: Naslouchej svému srdci / Bláznivé Valentinky / Já chci hrdinu / Hartzová a Flowers je v