Růže

Růže https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507540/bmid_ruze-Ihe-507540.jpg 3 48 5

Vábení krve série

Erotické sny Sereny Larkové o upírech jsou tak živé a intenzivní, až ji to děsí. Mohla by být skutečnou součástí těchto nočních vizí? Drake Swift a Jonathon, lord Sommersby, dva odvážní lovci upírů, možná znají pravdu o její minulosti – a budoucnosti. Trojice pátrá v temných ulicích Londýna po odpovědích a zároveň svádějí zoufalý boj o čas. Serena je jen napůl člověkem a její nevyhnutelná proměna, za kterou může poděkovat neznámému otci, se blíží. Pokud se Drakeovi a Jonathonovi nepodaří včas zabránit proměně, budou ji muset zabít… Jenže ani nevalné vyhlídky na budoucnost nedokážou převážit fakt, že Serena nezvládne déle vzdorovat. Když jí Sommersby a Drake ukážou novou stránku života, kde záleží jen na nekonečné rozkoši a smyslnosti – poleví v ostražitosti a otevře se podmanivé touze…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Mediaplex

Blood Rose , 2007

monika0181
14.12.2023 3 z 5

Upíří erotika. Druhý díl se nijak neliší od prvního. Pokud do toho jdete, že se Vám první díl líbil, dostanete to. Spoustu fantazie, erotiky. Jak je to druhý díl, nevnímám to jiskření, ten wau efekt už tam není. Je to takové odpočinkové čtení do postele. Rozhodně mě neurazilo. Já se pustím někdy do dalšího dílu.

M.C.SMITH
28.03.2023 3 z 5

(SPOILER) Bože!
Máme tady další dílko od autorky, která má opravdu zajímavé choutky. Kniha má opět jednoduchou zápletku, která je naprosto odstrčena sexem. Celé mi to přišlo poměrně laciné, ale budiž.
Jediné, co mne opravdu začíná štvát je konec, který byl naprosto totožný s prvním dílem.
Sex, žádost o ruku a nakonec těhotenství. Nechápu, skutečně ne.
Ale taky jsem to překousla.
Kniha se četla naprosto lehce, žádné duchaplné rozhovory, nic velkého, nad čím by člověk musel uvažovat.
Pokud se potřebujete odreagovat, tohle je přesně to pravé.
Já od knihy dostala to, co jsem předpokládala že dostanu. Čtení jsem si užila, čtenář musí nad ledasčím přimhouřit očíčka.
Jo, dámy, určitě si knihu přečtěte, mne to bavilo.

maryzka
12.03.2023 1 z 5

Stručně řečeno: Neslané nemastné, nudné.

Verulínek
27.01.2023 1 z 5

Tak tohle mě zklamalo. Nedonutila jsem se to ani dočíst.

Jita160
25.12.2022 3 z 5

Dva lovci upírů a jedna napůl žena napůl upír.
Ochránci kteří chtějí pomoci ženě které dochází čas.Snaží se změnit co je neodvratné.
Pro ty kteří rádi krev,kousnutí po upírech,kůle vražené v srdci,oddělování hlav od těl,orgii a spousty nespoutaného sexu nejen ve dvou je to určitě lahůdka.

sex upíři kurtizány erotické romány

Sharon Page
americká