V zoo není žádná nuda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Knížka prvního čtení pro děti je zároveň příběhem na pokračování i krátkými pohádkami. Jedná se o příběh chlapce Huga, jehož tatínek je ředitelem zoologické zahrady. Hugo ve volném čase chodí na návštěvu k jednotlivým zvířatům a ta mu vypravují zajímavé a veselé příhody ze svého života a ze života svých zvířecích příbuzných. Všechny zvířecí příběhy jsou propojeny s životem chlapce a jejich rodičů. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby při čtení na pokračování bylo možné přečíst vždy celý příběh, případně aby děti stihly přečíst příběh během vyučovací hodiny nebo za domácí úkol. Stylisticky jsou jednoduché a jazyk je slovně i výběrem kratších vět přizpůsoben prvnímu čtení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301671/v-zoo-neni-zadna-nuda-WN4-301671.jpg 4.37
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Portál
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha V zoo není žádná nuda

Greena
06.01.2019

Půvabná knížka pro začínající čtenáře s krásnými ilustracemi Michaely Bergmannové děti seznámí s jednou rodinou, která se přestěhuje do ZOO.
V zahradě rodiče začnou pracovat a malý chlapec Hugo nás seznámí s málo známými druhy zvířat. Příběhy budou o divokých vlcích, syslech ukrývajících se před žhavým sluncem, o lemurech v nebezpečí, o rozdílech mezi okapi, žirafami a zebrami, o papouškovi, který nechtěl mluvit, o surikatách strážkyních, o roztomilých opičkách hulmanech, krásném pávovi a o mlaskajících vydrách.
Kniha každé dítko naláká na výlet do ZOOlogické zahrady…

Doporučujeme

Stmívání – grafický román
Stmívání – grafický román
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Kdysi
Kdysi
Anna ze Zeleného domu
Anna ze Zeleného domu