V utajení

V utajení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303141/bmid_v-utajeni-sVJ-303141.jpg 4 81 39

Speciální agent Marshall Everett svou práci miluje. Přesto je o ni zvratem osudu ochuzen, když je při utajované akci postřelen. Najednou je nucen žít obyčejný život. Ale jak, když nemá přátele, rodinu, žádná citová pouta? Proto ho zaujme zdánlivě obyčejný výjev; mladá dívka v pařížském parku ukrývá do země ocelovou schránku. Je to Ariana Gregoryová, dcera velvyslance v Argentině, kterou před časem unesli a drželi v zajetí. Než pro sebe Marshall s Arianou vybudují nový začátek, musí se postavit zlobě a pomstě, která číhá v jejich minulosti.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Undercover

georginaa
04.06.2023 2 z 5

Od této autorky jsem četla už mnoho knih, ale tato mě nijak zvlášť neupoutala. Myslím si, že ji více sedí styl rodinný, než o trpících agentech. Vyprávění jeho života a pak jejího života a někdy se jinde protknou jejich životy, to pro mě ztrácelo kouzlo příběhu. Když myšlenkami utíkám jinam, nikdy to pro mě není v pořádku. Radši knihu odložit.

janka2000
28.09.2022 4 z 5

První kniha od autorky mě překvapila svou komplexností. Nejprve se seznamuje s životem tajného agenta, pak se seznamuje s nějakým životem dcery velvyslance. Oba jsou tak nějak zničení, když se potkají ve Francii, je to jak osud. On ji má zachránit, ale není to ona, kdo ho drží pohromadě?
Skvěle zpracovaný poutavý příběh, který není až moc krutý ani až moc romantický. Na jednu stranu se to zdá místy až absurdní, ale na druhou stranu proč by se to nemohlo stát?

mazlak
26.09.2022 4 z 5

Knihu jsem četl jako audio. Napínavý příběh, ale těch neštěstí a mrtvých bylo až příliš. Jinak moc pěkná kniha.

pohoda58
09.08.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, čtivá s napínavým dějem. Určitě doporučuji !!!

iiiccc
14.11.2021 1 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři. Opakování toho, co již bylo několikrát řečeno dříve, povrchní a neosobní styl, děj se vlekl, nezajímavé. Nicméně jako thriller pro babičku by to u nás asi prošlo.

janina66
21.05.2021 2 z 5

No přečteno, ale z knihy nejsem moc nadšená. Bylo to takové povrchní, neosobní, jako kdyby to vyprávělo větší dítě. Pořad se tam opakovaly stejné myšlenky, řečené 3× jinak na stejné stránce. A těchto opakování bylo hodně během celé knihy. SPOJLER: myslela jsem, že na konci koupí ranč a zůstanou tam.

Dinotrain
13.04.2021 1 z 5

Pro me zklamani, prislo mi, ze se autorka v knize neustale opakovala v tom co uz napsala o par kapitol drive.... jine jeji knihy bomba ale takhle nic moc

Sansli
26.02.2021 4 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu, jinak bych se do ní nepustila, protože Danielle Steelovou nečtu. Říkala jsem si ale, že to zkusím a nakonec vůbec nelituji. Byl to příjemně strávený čas:). Příběh Marshalla se mi líbil mnohem víc než ten Arianin, ale moc jsem se těšila, až se jejich příběhy protnou.

Jíťa307
04.02.2021 5 z 5

Poslouchala jsem jako audio, ale velmi mě zaujala a líbila se. Určitě doporučuji

Zlatinka.Emilly
11.08.2020 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Vyprávění o životě Marshalla a následně nezávislé o Arianě, které se ve třetí linii spojilo, bylo nenásilné, jasně dané, žádné kecy okolo, jak tomu jinde bývá. Prostě Danielle Steel si vysluhuje moji poklonu za knihu, která není slaďárnou. Tenhle žánr se jí náhodou moc povedl. Takže za mě 10 pomyslných hvězdiček.

Janík511
09.06.2020 3 z 5

Zvláštní kniha, která mě nějak nedokázala vtáhnout do děje. Čekala jsem od ní větší efekt než jaký dala. Za čtivé vyprávění nakonec dávám tři hvězdičky. Jinak jsem byla spíše zklamaná, haló efekt se nekonal!! Přišlo mi celkem zbytečné a rozvleklé vyprávění životních omylů jednotlivých postav, což tvořilo 2/3 knihy. Přišlo mi to zbytečně dlouhé a nezáživné. Poslední třetina pak knihu nezachránila a celkově se dostavilo jenom zklamání, co to jako mělo být? Pro mě určitě po delší době kniha od Steel, která nestála za to.

Radka1911
05.03.2020 5 z 5

Trochu jiná Danielle Steel než na jakou jsme zvyklí. Ale pěkná, čtivá, pro mne za pět hvězdiček.

ujira
14.01.2020 4 z 5

Propracovanější, nepůsobilo to prvoplánově, dvě dějové linky, které sice vyústí v dobrý konec, jenže po troše zájem budícího děje.

katallinka
29.12.2019 5 z 5

Čekala jsem přeslazenou červenou knihovnu, ale kniha byla napínavá s jednodušší detektivní zápletkou. Z knihy jsem nadšená určitě se pustím do další takové.

sabca
06.10.2019 4 z 5

Tato kniha od D.Steel byla pro mně překvapení. Byla trochu jiná, než knihy, které jsem od této autorky četla. Dva příběhy, které se nakonec spojili v jeden. Agent Marshall a dcera velvyslance v Argentině Adriana. Kniha se dobře četla. Byla napínavá a nemůžu říci, že červená knihovna. Té lásky tam zase tolik nebylo. Můžu doporučit

pjetka
21.09.2019

Jen málo audiobooků jsem nedoposlouchal, tohle je jeden z nich. Bojoval jsem skoro až do poloviny knihy, v očekávání zázraku, který se nestal. Autorka má velice plytký styl, možná ještě umocněný sterilním překladem a unylým načtením. Tady jsem slyšel velký špatný.

Katy003
20.06.2019 5 z 5

Kniha byla úžasná, od začátku napínavá. Určitě doporučuji přečíst. Je to už má několikátá kniha od D. Steel a vždy jsem nadšená.

dom.ini
16.06.2019 4 z 5

Byla pro moje první knížka od Danielle Steel a čekala jsem typickou červenou knihovnu, ale dostala jsem víc a byla jsem docela mile překvapena. Knížka je dobrodružná a nabitá dějem, odehrává se v zajímavém prostředí, a i když některé věci se mi zdály trochu přehnané a konec je úplná červená knihovna, tak bych knížku jako odpočinkové čtení pro ženy určitě dporučila a rozhodně to není moje poslední knížka od této autorky.

mariva
08.12.2018 2 z 5

Od Steelové jsem zvyklá na jiné knihy. Tato mě moc nebavila a navíc jsem na začátku měla pocit, jako kdybych úvodní scénu v táboře s těhotnou přítelkyní už někde četla.

pifffka
30.10.2018

Nedočteno. knihy Danielle Steel prostě nejsou pro mě.